PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763276}
7,8 40 824
oceny
7,8 10 1 40824
7,9 51
ocen krytyków
Sound of Metal
powrót do forum filmu Sound of Metal

W miarę niezły życiowy dramacik,ale bez szału - po tych wszystkich entuzjastycznych recenzjach spodziewałem się jakiejś petardy czegoś co mnie wciśnie w fotel,a dostałem dosyć przeciętny dramat obyczajowy jakich wiele w kinie - czegoś mi tu zabrakło.Po mocnym początku,pózniej już pod koniec mnie ten obraz najzwyczajniej już przynudzał - mimo niewątpliwego dramatu jaki spotkał głównego bohatera ja jako widz na ekranie nie czułem tego dramatu do końca - coś mi tu nie zagrało.Tak pół żartem,pół serio to się nie dziwię że ten koleś stracił słuch,bo muzyka była prze chu...wa - nic tylko darcie mordy.Na plus - bardzo dobrze zagrana główna rola,moja ulubiona Olivia na ekranie,super efekt z tym stłumionym dzwiękiem jak to odbiera główny bohater oraz kilka ciekawszych scen.Podsumowując- film do zobaczenia i niestety do zapomnienia.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Mnie kompletnie nie zaangażował. Nic nie czułam. Zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem wszystko opada. Nie tak powinno być. Wg moich kryteriów jest to słaby film.

ocenił(a) film na 10
kleju30

Widocznie nie zmagałeś/aś się, mając trudną przeszłość (która nie jest tu wymagana), z przeciwnością, która jest absolutnie poza Twoją kontrolą i absolutnie Cię obezwładnia zmieniając Twoje życie w koszmar. Ten film pokazuje to doskonale (zmieniłem właśnie ocenę na 10) bo otoczenie kompletnie nie rozumie tej walki, dodatkowo próbując w sposób kompletnie "akademicki" Twoją walkę stłamsić i wkoleić Cię (bo traktują Cię jako wykolejeńca) na "odpowiednie" tory. Ten film jest pod tym względem absolutnie nadzwyczajny. Ta cisza (równowaga) w ostatniej scenie, gdzie nasz bohater "godzi się" ze swoim losem jest tą kropką nad i. Ta siła i konsekwencja działań bohatera jest dla mnie na 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones