PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 394
oceny
7,4 10 1 595394
6,4 45
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy
ocenił(a) film na 8
piczympoom

Dokładnie to samo pomyślałem widząc tą scenę xd

ocenił(a) film na 7
Cripex

hahahaha, wierzcie lub nie, ale oglądając też dokładnie o tym pomyślałam i wybuchnęłam śmiechem podczas tej ckliwej muzyczki XP

ocenił(a) film na 6
piczympoom

Żebyś wiedział :D

ocenił(a) film na 7
Gadzikk

to widze, że nie tylko mi taka wersja przeszła przez myśl.

ocenił(a) film na 10
juliette89

jest nas wielu :)

ocenił(a) film na 3
kecajemu

Bardzo wielu.

ocenił(a) film na 5
piczympoom

najlepiej jakby rozjechala go jakas ciezarowka tak samo jak cala reszte aktorow kiedy tanczyli jak debile na ulicy
rany ale bylbym szczesliwy
dalbym temu filmowi odrazu 2oczka w gore i puszczal sobie ta scene co jakis czas

a pomijajac ten durny taniec to film sie tyak rozczula nad bohaterem, ze naprawde fajnie by bylo gdyby dostal metorytem czy costam pod koniec, wszystko jedno ale chcialem zeby umarl

ocenił(a) film na 9
El_Magiko

A dla mnie to właśnie miało tak być. Ja odebrałam taniec na końcu jako dodatek, już poza całą historią, ot, takie trochę podkreślenie indyjskiej kultury od tej lepszej, weselszej strony.

Paxik

ta scena psuje film... On wygrywa, jego brat ginie, on idzie na ten peron... i nie wiesz co będzie, niby jej "właściciel" został zastrzelony... ale jest to uczucie niepewności czy nie wydarzy się jeszcze coś złego, czy nie za dużo farta miał w ostatnich minutach... i ... jednak kończy się szczęśliwie i co... zaczynają tańczyć... <ściana> i zamiast cieszyć się i ocierać łezkę ze wzruszenia... wycierasz wylaną z zaskoczenia herbatkę ;P i myślisz sobie... no tak, bollywood -.-

ocenił(a) film na 6
piczympoom

też o tym marzyłem!

ocenił(a) film na 7
piczympoom

jak to ludzie są do siebie podobni. Jeszcze na koniec liczyłem jak się miziali, że coś uderzy hehe

HaryFromTibet

też myślałam,że coś w nich uderzy =D

ocenił(a) film na 9
KLAUDIA92

też się o niego bałam żeby przypadkiem nie wpadł pod pociąg, bo na nic to wszystko byłoby. Normalnie w tej chwili wstrzymałam oddech xD

ocenił(a) film na 6
kiara_94

oni tu chcieli, żeby pocąg rąbnął.
Ja też

ocenił(a) film na 5
napruto

A ja chciałem żeby ją wyściskał, pokazał jej czek na te 20mln i z uśmiechem na twarzy podarł jej przed oczami mówiąc "muszę wiedzieć czy przyszłaś tu dla mnie, czy dla tego?". I ona go wtedy bach pod pociąg:)

Argento251

Dobre zakończenie niemile widziane przez Polaków . Oni wolą tzw umęczenie . Lubują się w oglądaniu czyjejś tragedii no bo skoro Polak ma w życiu niedobrze to i w filmie niemożliwym jest aby komuś wyszło :) Debilny , umęczony do granic możliwości naród . Geny robią swoje ;)

ocenił(a) film na 5
malin1976

^Powiedział Amerykanin from Grudziądz :)

Argento251

Ale coś nie halo z tym co napisałem ?

ocenił(a) film na 5
malin1976

Banał który można wyczytać w każdym tego typu temacie.. Zawsze znajdzie się jakiś delikwent mający się za mądrzejszego od innych :)

Argento251

W takim razie przejrzyj Filmweb i sprawdź jak oceniane są komedie a jak dramaty w Polszu hehe . Nie lubimy się śmiać i tyle w temacie .

malin1976

Ja uwielbiam się śmiać i uwielbiam ryczeć na filmach i nie lubię kiedy ktoś ocenia mnie tylko przez wzgląd pochodzenia.


W tym temacie chodzi o to, że to byłoby niesamowite zaskoczenie. Myślisz sobie : wszystko szczęśliwie się zakończyło a tu bach! Ląduje pod pociągiem... Zwrot akcji.
Nie oceniaj po pozorach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones