PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483564}
4,5 340
ocen
4,5 10 1 340
Slaughter
powrót do forum filmu Slaughter

a skończyło się na pierdzielniętej małolacie ze strzelbą, która nie wiedzieć czemu postanawia eksterminować całe swoje otoczenie, zwykła jatka, żadnego klimatu, zagadka niby jest ale tak głupia i mało prawdopodobna, że czytając że film zainspirowany prawdziwymi zdarzeniami...nie chce się wierzyć

ocenił(a) film na 3
ankha74

troche te malolaty kolo 30 sa

ocenił(a) film na 6
ankha74

zabija ich poniewaz nienawidzi ojca,jej psychika siada,wykorzystuje i zabija facetow a ojciec musi po niej sprzatac poniewaz boi sie ze ona go wyda z tym co zrobil jej a pozniej juz wszyscy byli zamieszani...pewnego dnia zachciala wolnosci,ucieczki od przeszlosc a mogla zrobic to tylko zabijajac ojca i reszte oraz potrzebujac kogos do pomocy,kogos kto by ja zastapil jako trupa,zreszta wszystko wyjasnila jaki ma plan wiec nie wiem skad to pytanie... co do wieku lasek no to troche widac ze maja kolo 25 lat ale ok,moze w tamtych regionach ameryki malolaty tak wygladaja;p mnie zainteresowalo jeszcze cos,zeby powyrywane a zero opuchlizny :)

BROWAR_2

czy wy ludzie nie wiecie co to SPOILER ?????

ocenił(a) film na 8
chick_no1

Debile nie wiedzą teraz już pisze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones