PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863386}
4,4 2 077
ocen
4,4 10 1 2077
Skylines
powrót do forum filmu Skylines

Myślę, że ten cytat świetnie podsumowuje ten film. O tyle dobrze, że nawet nie próbował udawać, że jest inaczej. Mamy więc kino klasy B, tyle, że z większym budżetem. Jeszcze bardziej absurdalny niż poprzednie części, ale żal wystawić ocenę 3, którą zarezerwowałem dla produkcji The Asylum i filmów, które mnie dogłębnie rozczarowały. Ten mnie nie rozczarował, bo prawdę mówiąc nie spodziewałem się po nim zbyt wiele. Fabularnie zbliżony nieco do Dystrykt 9, ale położono większy nacisk na walki na planecie obcych. Tutaj można dostrzec lekkie podobieństwo do Żołnierzy kosmosu, ale pozbawione całej tej głębszej otoczki.

yuri_pl

Super, ze laduja sobie na obcej planecie i swobodnie oddychaja powietrzem, zadnych wirusow ani gazow toksycznych. Bajka dla 10-latkow.

ocenił(a) film na 3
CyboRKg

Końcówka to już kupa śmiechu.

CyboRKg

W 2ce jest powiedziane że genetycznie są kompatybilni, więc logicznym jest że na ich planecie skłąd atmosfery będzie podobny, bo prawdopodobnie też muszą oddychać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones