PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004580}

Skrytka

The Outfit
6,9 4 477
ocen
6,9 10 1 4477
6,0 3
oceny krytyków
Skrytka
powrót do forum filmu Skrytka

A jak mnie spodnie zaczną cisnąć to je oddam dla biednych i kupię sobie jakieś większe.
W najgorszym razie obetnę sobie jajka żeby mnie spodnie nie cisły...
Ale żadnego krawca to już nigdy nie chcę spotkać, i wystrzegać się będę!
Dotychczas myślałem, że tylko dentyści są samym złem, a tu nagle coś takiego!
Ale film jest super!
Akcja się zawija tak sprawnie, jak lody temu Turkowi z interneta temu (co robi dzieci w konia, daje im same wafelki i ciągle nie wiadomo gdzie jest ta kulka z lodem? ;)
A dzieci stoją i się patrzą z otwartymi buziami i się dziwują ;)
No to właśnie tak będziecie mieli oglądając ten film ;)
Polecam serdecznie!

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

Krawiec tylko przyszywa guziki....Można się tego b. szybko nauczyć. Natomiast "pan z filmu" (podkreślił, to dwukrotnie) - nie był krawcem, lecz krojczym. Doskonale operował nie tylko igłą i nićmi, ale też nożycami . A to już domena krojczych, nie krawców.

ocenił(a) film na 8
So_What22

No niby tak jest jak mówisz, ale jak bym napisał, że "już nigdy nie pójdę do żadnego krojczego", to zaraz by się ktoś zapytał kto to jest krojczy i czy mam równo pod sufitem? ;)
To tak jak w tym wierszyku:
"Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania..."
No sam murarz faktycznie całego domu nie zbuduje, ale sens wierszyka jest zrozumiały dla każdego.
I musisz jeszcze raz obejrzeć ten film, bo na własne oczy widziałem, że "pan z filmu" przyszywał również guziki...
Czyli zasadniczo to był... krawiec ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones