PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1048}

Skazani na Shawshank

The Shawshank Redemption
8,8 922 113
ocen
8,8 10 1 922113
7,9 50
ocen krytyków
Skazani na Shawshank
powrót do forum filmu Skazani na Shawshank

Według mnie to na pewno pierwsze miejsce powinien mieć film "Labirynt Fauna".
A wy jak uważacie?

użytkownik usunięty
Hobbit1

Uważam, że Labirynt Fauna powinien mieć zdecydowanie wyższą ocenę niż ma teraz. Ale pierwsze miejsce? Raczej nie.

ocenił(a) film na 9

Odkopuję trupa. Oczywiście Ojciec Chrzestny, dlaczego? Bo to film ceniony zarówno przez krytyków jak i normalną społeczność. Rankingi nie kłamią. Skazani na Shawshank nie są tak cenieni przez krytyków, a np Obywatel Kane czy Casablanca nie są tak wysoko wśród zwykłej widowni

ocenił(a) film na 10
Hobbit1

Ja uważam że na 1 miejsce zasługuje "Lot nad kukułczym gniazdem" , ale "Skazani na Shawshank" też są wybitnym filmem więc nie jestem zły z powodu ,że oni wygrywają , a co do "Labirynt Fauna" to zgadzam się w 100% z ravenem.

Hobbit1

Ja bym postawiła na Zagubioną Autostradę albo Piąty Wymiar ; p

ocenił(a) film na 9
Hobbit1

Odkopuję trupa. Oczywiście Ojciec Chrzestny, dlaczego? Bo to film ceniony zarówno przez krytyków jak i normalną społeczność. Rankingi nie kłamią. Skazani na Shawshank nie są tak cenieni przez krytyków, a np Obywatel Kane czy Casablanca nie są tak wysoko wśród zwykłej widowni

stringer_bell

Odyseja kosmiczna. Ewentualnie Tokijska opowieść. Dałniastą społecznością można sobie podcierać tyłek co najwyżej skoro takie pierdoły to dla tej tłuszczy szczyt intelektu. Hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones