PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548766}

Sielska kraina 2: Dar aniołów

Pure Country 2: The Gift
5,9 606
ocen
5,9 10 1 606
Sielska kraina 2: Dar aniołów
powrót do forum filmu Sielska kraina 2: Dar aniołów

Dobry!

ocenił(a) film na 7

Powiem tak. Przeważnie nudzę się na musicalach czy melodramatach, ponieważ zalatują mi takie filmy czystą tandetą, więc staram się ich unikać. Aczkolwiek rzadko co prawda natknę się na jakiś i albo przełączę kanał, lub wyłączę film, bądź oglądam z zainteresowaniem, jednak co racja takich filmy wolę unikać. Wracając dodam, że film mnie naprawdę zainteresował, naprawdę długo nie widziałem filmu z tak wyraźnie zarysowanym przesłaniem. Nie ukrywam, że gdyby gra aktorska była na troszkę wyższym poziomie to bym się poruszył. Nie chcę powiedzieć że aktorzy byli żenujący bo bym skłamał, ale mogliby dać z siebie troszkę więcej, no ale tak czy siak dobrze grali. Polecam film.
Pozdrawiam. kamilex300133

ocenił(a) film na 7
kamilex300133

fajny film.. koncowka najlepsza chociaz te fragmenty z "aniołami" troche żenujące ;p a główna postać Bobbie grana przez Katrine Elam to piosenkarka country, a ten film byl jej debiutem i powiem, ze dała rade :p, ma sliczny głos i dziwie sie, że nie jest bardzo znana gwiazda country bo wg mnie ma ładniejszy głos niz Mirand Lambert...

ocenił(a) film na 7
meredith21

piosenka Dream Big jest świetna! i powinna jakąś nagrode dostać.. piękny tekst.. a nie jak np Lady Antebellum dostało Grammy za durną piosenke... a to fragment INTELIGENTNEGO tekstu..: "Kolejny shot whiskey, nie mogę przestać patrzeć się na drzwi
mając nadzieję, że przyjdziesz poruszając się tak jak to robiłaś kiedyś
I zastanawiam się, czy kiedykolwiek przeszłam ci przez myśl
Mi zdarza się to cały czas

Jest kwadrans po pierwszej, jestem trochę pijana i potrzebuję Cię teraz
Powiedziałem że nie zadzwonię, ale zupełnie straciłem kontrolę i potrzebuję Cię teraz
I nie wiem jak mógłbym obejść się bez tego
Ja po prostu potrzebuję Cię teraz"


śmieszne są te nagrody i recenzje "krytyków" g*wno się znaja i nawet nie patrze juz na to co pisza o filmach czy muzyce bo jak takie piosenki Grammy dostają albo Oscary beznadziejni aktorzy to ja dziękuje za cos takiego...

z checią bym poszła na koncert Katriny Elam :)

ocenił(a) film na 1
meredith21

ojojoj. więc zostań krytyczką, skoro masz taki świetny gust :)

ocenił(a) film na 7
schschfikation

A Ty zacznij pisać o filmach, a nie dokuczać innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones