PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9515}

Sid i Nancy

Sid and Nancy
7,0 10 205
ocen
7,0 10 1 10205
7,0 4
oceny krytyków
Sid i Nancy
powrót do forum filmu Sid i Nancy

oto sid, nancy i rotten na prawde i w filmie.

http://media5.mojageneracja.pl/oiiuqwiyor/k8q6vk5648f47d5023b2537592.jpg

na prawde wygladaja lepiej.

Jacob_Voorhees

filmowa Nancy to naprawdę kobieta bez hmmm twarzy :p

użytkownik usunięty
co_za_dno

Może to sekret, dlaczego filmowy Sid stracił dla niej hmmm głowę. :p

użytkownik usunięty
Jacob_Voorhees

Cóż...na pewno widać jakąś różnicę xD..
Mi tam raczej przypada do gustu ta 3 w realu... w filmie są jacyś tacy.. inni ;)
A Nancy ma za dużo tapety ;P

ocenił(a) film na 7

Nancy wygląda jak 50cio letnia babka :P
Johnny w ogóle nie jest podobny

ocenił(a) film na 9
M_A_G_D_A

Jak oglądałam ten film byłam pewna, że Nancy była dużo starsza od Sida dlatego aktorka musi tak wyglądać. Jakim szokiem było dla mnie że w rzeczywistości była od niego młodsza o rok, a aktorka ją grająca tylko o 2 lata starsza od Oldmana. Trzeba przyznać że prawdziwa Nancy była dużo ładniejsza od filmowej.

ocenił(a) film na 7
Jacob_Voorhees

nie kumam po co takie porownie- przeciez trudno, zeby sobowtorow szukali, nie w tym rzecz

RantCasey

No tak. Ale filmowa Nancy jest naprawdę paskudna.
Film mega, ale pod koniec nie mogłam ani patrzeć na jej twarz, ani słuchać jej pisków.

ocenił(a) film na 7
black_escapist

hahhha :)))) De gustibus non disputandum est

ocenił(a) film na 8
black_escapist

zgadzam się w 100%, o ile Gary Oldman zagrał świetnie, o tyle filmowa Nancy była maksymalnie denerwująca ;)

ocenił(a) film na 5
Jovita8989

Gary Oldman też nie do końca mnie przekonał (o filmowej Nancy wspominać nawet nie będę, bo chcę wyprzeć to paskudne wspomnienie z pamięci)... Poza scenografią i kostiumami w tym filmie nic nie było dobre, aktorzy to tylko czubek góry lodowej. Oburzajcie się, że nie doceniam cudzej pracy, ale jak dla mnie - Cox spieprzył ten film. Miał historię z tak wielkim potencjałem, a zrobił z tego antynarkotykowy spot (jak już gdzieś wspominałam), nic więcej. Zostając przy rzeczonej górze lodowej, nawet James Cameron stworzył bajkowy melodramat na tonącym statku, gdzie - wydawać by się mogło - nie można nic wykrzesać. A tu był taki potencjał, taka historia, a została przyrównana do zwykłego ćpania i zaćpania. To nawet nie jest ten tak zwany "prosty przekaz" tylko dno.

Jacob_Voorhees

Filmowy Rotten ma zbyt kompletne uzębienie :D

Jacob_Voorhees

wiesz ta prawdziwa Nancy była jednak trochę ładniejsza od aktorki która ją grała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones