PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776171}

Sicario 2: Soldado

Sicario: Day of the Soldado
6,9 38 182
oceny
6,9 10 1 38182
6,2 14
ocen krytyków
Sicario 2: Soldado
powrót do forum filmu Sicario 2: Soldado

dobry film akcji

ocenił(a) film na 9

Świetni aktorzy, dobre ujęcia, napięcie i dynamika. Wszystko to znalazłem w tym filmie. Nie doszukiwałem się i nie oczekiwałem realizmu, obnażenia zasad działania amerykańskiej dyplomacji, sił specjalnych i dowodów na to, że świat nie jest czarno biały. Wiele głosów krytyki spadło na ten film, z powodu braku logiki, mało sensownej fabuły itd...Dla tych, którzy oczekują maksimum realizmu powstają filmy dokumentalne, np Armadillo - tam nie ma pierdu pierdu, wszystko wyłożone na tacy. To jest film sensacyjny i zarzucanie oderwania od rzeczywistości jest śmieszne i dziecinne. Tu nie ma co analizować, czy senator zrobił i powiedział tak, a nie inaczej bo coś tam, czy siły specjalne kooperują z najemnikami w oficjalnych bazach sił zbrojnych USA - ma być akcja, testosteron i duuuuużo broni i jest. Film spełnił wszystkie moje oczekiwania, bardzo mi się podobał, może dlatego, że po filmie sensacyjnym oczekiwałem sensacji a nie symulacji czy dokumentowania wydarzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones