PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 031
ocen
7,8 10 1 834031
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

kaszan i szkoda oczu na taką dobranockę nawet nie chciało mi się tego oglądać dobre dla bobasów

użytkownik usunięty
thrdth

Ale dlaczego? Ja go chwalę za humor, piosenki (w "All stars" się po prostu zakochałem), a przesłanie również niczego sobie - nikt nie jest idealny, mimo tego każdy może żyć długo i szczęśliwie. Bardzo mi się podoba postać Ciastka.

ocenił(a) film na 1

Szkoda mi ciebie i koniec imprezy i dziękuje dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

thrdth

Wow aż taki dobry jesteś ze tyle pytajników wysyłasz ? dzięki bo bym nie zobaczył

Nie ma nawet sensu z nim dyskutować ;)

ocenił(a) film na 1
DogsonPL

Ile masz lat żeby takie dobranocki oglądać.He he chyba jesteś Januszem.

thrdth

Widać ze nie ma sensu z tobą rozmawiać to moja bajka z dzieciństwa ale widzę ze ty go nie masz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones