PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 031
ocen
7,8 10 1 834031
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

Film jest strasznie słaby. Taka wysoka ocena pewnie stąd, że podstawówka się zleciała i zaczęła oceniać ten film.

ocenił(a) film na 9
Kambiodolor

Sądząc po twoiuch silnych argumentach i zniewagi wobec szkoły podstawowej pewnie chodzisz do gimnazjum. Zgadłem?

ocenił(a) film na 8
pawel45

Hahahahahahaha xD Dobre ;)

ocenił(a) film na 9
Kambiodolor

10/10 dla pokemónów, 1/10 dla Ojca Chrzestnego. Gratuluję gustu.

użytkownik usunięty
Kambiodolor

zgodzę się, słaby. Ale może dlatego ze generalnie nie znoszę filmów animowanych.

ocenił(a) film na 1

i tak dalej

ocenił(a) film na 10
Kambiodolor

Słaby?! Słabe to są pokemony albo teletubisie. Proszę mi tu Shreka nie obrażać ;) to jeden z moich ulubionych filmów i wszystkim moim znajomym też się podoba, ale trudno, każdy gimnazjalista ma prawo do własnego, dziecinnego zdania :D

ocenił(a) film na 8
zoriia

Ja sobie wypraszam, jestem gimnazjalistom i uwielbiam "Shreka"

ocenił(a) film na 10
Kambiodolor

To, że Shrek jest popularny, co nie ulega wątpliwości, znaczy tyle, że jednak z pewnością nie jest zły. Ja nie wyróżniam się z tłumu i dla mnie Shrek także jest wzorcowym przykładem filmu animowanego dla całej rodziny. Oglądałem go dużo razy, kolejne części też i nie mogę powiedzieć, iż byłem negatywnie zaskoczonym widzem.

ocenił(a) film na 10
neo256

Otóż to Shrek jest filmem adresowanym do szerokiej publiczności, za to pokemony oglądają ludzie o bardzo specyficznym profilu osobowościowym.

ocenił(a) film na 10
itakiowaki

Z tym się w stu procentach zgodzę.

ocenił(a) film na 9
Kambiodolor

nie karmic trolla film na fdb ma srednia 8,5 i wg mnie jest najbardziej adekwatna, ja obejrzalem pierwsza czesc 11 lat temu w wieku 22 lat i po dzien dzisiejszy uwazam ten film za najlepsza animacje wszechczasow a animacja to jeden z moich ulubionych gatunkow

ocenił(a) film na 8
Kambiodolor

Nie no jasne, lepiej obejrzeć Pokemony

ocenił(a) film na 10
Kambiodolor

Shrek złym filmem napewno nie jest... Nie zgodze się z tobą Kambiodolor. Pokazuje nam co znaczy prawdziwa przyjaźń , oraz jak łatwo ja zepsuć.

ocenił(a) film na 8
Kambiodolor

haha sam jesteś słaby gimbusie;)

ocenił(a) film na 1
Boogeyman_filmweb

Wiesz bobasie takie bajki oglądają typowe janusze

ocenił(a) film na 1
Kambiodolor

W końcu jakiś normalna osoba.Zgadzam się.

ocenił(a) film na 4
Kambiodolor

kiedyś dałem temu filmowi aż 8! ale zważywszy na fakt że stał się prekursorem kolejnych haniebnych części musiałem obniżyć ocenę. Co do samego filmu oczywiście najgorsze są przyśpiewki na końcu, masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones