PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791875}
6,1 16 654
oceny
6,1 10 1 16654
2,3 3
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Kogo bawią teksty typu "przed ślubem była super, po ślubie straszna"... W zwiastunie "Narzeczony na niby" - mówi to P. Adamczyk, tutaj Szyc, ani to śmieszne, ani k... odkrywcze, kto te denne teksty pisze? Kogo to ma "rozbawić"? Cienizna do kwadratu!

ostry_cenzor

W Polsce nie docenia się tutejszych produkcji, wiadomo że to komedia romantyczna, kino lekkie i przyjemne, chociaż tutaj wiele zmienia końcówka.

ocenił(a) film na 1
mesticomey

Docenia się te świeże, dobre, ciekawe (czyli 1 na 20). Wtórne naprawdę trudno docenić

ostry_cenzor

Cenzor, wiedziałem, że Cię tu znajdę:). Powiem szczerze, że mnie mdli już na sam widok telewizyjnego zwiastuna tej k... "komedii"

ocenił(a) film na 1
fregatnik

Hej! Musiałem coś napisać, bo krew mnie zalewa jak widzę te same schematy i filmowe i marketingowe. Do zrzyg....nia

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Aż tak źle?Zwiastuny były bardzo sympatyczne.

Zależy co chcesz zobaczyć na ekranie i uznajesz za sympatyczne. Dostałam 2 darmowe bilety, to poszłam a moje oczekiwania byly "mniejsze niż zero". Film faktycznie prosty i sztampowy, ale daje mu 4/10 za brak Karolaka grającego Karolaka i ze udało im się banalnie mnie zaskoczyć na zakończenie. Jeśli lubisz polskie komedie romantyczne, to możesz obejrzeć. Jeśli nie, ten film Cię nie przekona. A w ogóle to przed seansem puścili trailery i jeden z nich był jakaś świąteczna wariacja komedii romantycznej - nie dość ze cześć aktorów ta sama to nawet jeden dialogi jakbym juz slyszala na paru trailerach wczesciej. Uśmiałam się :)

ocenił(a) film na 2
ostry_cenzor

zgadzam się, film był po prostu próżny, głupi, nietolerancyjny i idiotyczny! żenada

użytkownik usunięty
Phoenixss

Ja uwielbiam Karolaka znaczy... wiesz do Deppa czy DiCaprio mu brakuje ale w komediach sprawdza się świetnie

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

Mam wrażenie ze nie obejrzałeś filmu...koniec końców nie jest to komedia...

ostry_cenzor

Zgadzam się!Nudny,przewidywalny,słaby komediowo,gra aktorska porażka.. Nota zawyzana przez końcówkę chyba bo ta tkliwosc poruszyła za bardzo wszystkich-szczegolnie kobitki-jak dla mnie nie ratuje to filmu!

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Aż tak źle? Nie widziałem filmu. Z ciekawości pytam:)

ostry_cenzor

Co ty tragedia boże boże i co posrasz się pokemonie ?

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Luźny, przyjemny film. Jak na polskie kino jest naprawdę dobrze

ocenił(a) film na 6
ostry_cenzor

https://www.youtube.com/watch?v=9qnBC1if6pA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones