PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473044}

Sekspedycja

Sex Drive
6,6 26 164
oceny
6,6 10 1 26164
Sekspedycja
powrót do forum filmu Sekspedycja

GNIOT totalny.. stracony wieczór i tyle.. Porównywanie tego filmu do tytułu Eurotrip czy następcy American pie to porażka.. Nie polecam i tyle.. Dno totalne...

ocenił(a) film na 6
mmspider83

Czy ja wiem? Lekko durny ten film, ale było tu kilka w miarę zabawnych akcji, najlepsi amisze.

ocenił(a) film na 2
mmspider83

Jedynie wspaniały GTO jest w stanie podnieść ocenę tego filmu, ale gdyby była taka możliwość, to dałbym jedynie 1.5, ale niech stracę i zaokrąglę :)

ocenił(a) film na 8
mmspider83

Ocenia to koleś który daje wyższe oceny takim "(s)hitom" jak "Och Karol", "Pacyfikator", "Taxi 3". Nie mam więcej pytań. Ten film w swojej kategorii czyli komedii to mocne 7/10

ocenił(a) film na 6
smoke_city

W swojej kategorii czyli - w pewnym specyficznym odłamie komedii - klasyfikuje się mniej więcej tak samo jak american pie. Całkiem niezły moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
_Lenka__fw

Masz rację są różne rodzaje komedii tak jak różne jest poczucie humoru. Ten film bardziej mi się spodobał niż American Pie - którego nie lubię i dla mnie nie był śmieszny.

_Lenka__fw

American Pie obejrzałem w wieku 18 lat co dziwne w towarzystwie starszego żonatego brata i nieświadomej matki którzy mnie zaskoczyli wizytą na samym początku pech chciał że w pokoju gościnnym, jak zobaczyli scene ze skarpetkami mieli trudności z przełknięciem śliny :D
brat głównego bohatera chyba występował w American Pie i był synem pewnej matki ;D
na ile pamiętam tamten film i niezbyt dobrze oceniam kolejne jego częsci to sekspedycja wypada nieźle uważam że zasługuje na miano następcy american pie - takie czasy podobne bardziej świadome podejście, sekspedycja jest troche bardziej moralizatorska, jest troche bardziej...
komedią romantyczną a nie poprostu kinem dla nastolatków(średnio pasuje do naszych nastolatków - galerianki też ale jednak..taka nasza rzeczywistość)
mogła by być inaczej zrobiona, amisze są zbyt młodzi i to psuje sarkastyczny klimat chociaż gra go znakomicie
film ma niezły dystans do tematu żarty żartami ale każdy marzy o czymś podobnym o co jest jeszcze trudniej niż o inicjacje
film może nie jest super ambitny, skomplikowany czy porywająco śmieszny ale gniot to przesada
mimo wszystko ten film inteligentnie ośmiesza ocenianie po pozorach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones