PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473044}

Sekspedycja

Sex Drive
6,6 26 164
oceny
6,6 10 1 26164
Sekspedycja
powrót do forum filmu Sekspedycja

Sex drive to boska komedia, ma coś z Euro tripa , ale ile filmów nie ma coś z siebie??
Każdy ma cząstkę siebie jakby się bliżej przypatrzeć , więc pitolenie że to denna komedia
nie wchodzi dla mnie w grę.
Teksty brata bohatera rozwalają system a Napalona przedstawia materialistki w zabawnym
świecie gdzie facet zawsze łyknie haczyk . No nie jest tak??
Mnóstwo w niej humoru i część z amiszami to po prostu rewelacja!!

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

Tak zgodze sie z tym, że ma coś z Eurotripa ale co z tego koedia jest bardzo zabawna (jak i Eurotrip :p) Goraco polecam

TrefnaPanna

Nigdy wcześniej nie pomyślałbym, że ten film mi się tak cholernie spodoba. Jest dobrze poskładany, nie razi na każdym kroku głupim humorem i jest często zaskakujący. Dodać do tego genialną muzykę i mamy świetną amerykańską komedię :)

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Zgadzam się film naprawdę dobry, i pomimo tego że oglądałem już sporo filmów tego typu to film w pewien sposób się wyróżnia. Film dobrze zrealizowany, gra aktorska również dobra. Zawiera wiele śmiesznych scen, idzie się pośmiać. Głównym atutem tego filmu moim zdaniem jest dobranie bohaterów, ich różne typy charakterów sprawiają że ten film jest tak śmieszny, a postać Rexa wymiata.

ocenił(a) film na 1
TrefnaPanna

Nie porównuję go do żadnych filmów, moim zdaniem to gniot, nie dałam rady obejrzeć go za jednym razem. Głupia nieśmieszna komedia dla nastolatków. W porównaniu do naprawdę porządnych filmów albo chociaż zabawnych komedii, to jest tragedia.

ocenił(a) film na 7
katarzyna23x

To znaczy których?

ocenił(a) film na 9
katarzyna23x

podaj przykład tych porządnych filmów i zabawnych komedii. Film mnie zaskoczył tak jak "dziewczyna z sąsiedztwa" co myślałem, ze to głupia komedyjka na rozluźnienie, a okazała się bardzo dobrym filmem z przesłaniem z elementami humorystycznymi. Także podaj mi proszę przykład któregoś filmu, oraz co w sex drive tak Cię razi? może nie udało Ci się wykiwać żadnego faceta przez neta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones