PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329592}
7,3 373
oceny
7,3 10 1 373
Secret Smile
powrót do forum filmu Secret Smile

Sam film miał nawet ciekawą koncepcję ale główna aktorka zupełnie mnie do niego
zniechęciła. Lubię blondynki ale jej tlenione włosy wyprowadzały mnie skutecznie z równowagi.
Ogólnie postacie którym powinnam "kibicować" średnio mi się podobały. Pełno ujęć było
długich i niepotrzebnych - ciągłe podjeżdżanie i odjeżdżanie samochodami. Główna bohaterka
zachowywała się momentami totalnie nielogicznie i niebezpiecznie. Do tego grała jak drewno i
Tennant znowu zebrał całą uwagę. Jak patrzyłam 70 raz jak szlocha i tusz leje jej się z oczu a
na twarzy próżno szukać emocji to sama miałam ją ochotę zabić. Zresztą całą jej rodzina
mocno irytuje.

Tennant to jest klasa sama w sobie. Złe charaktery zdecydowanie mu służą bo to jego
"metaliczne" spojrzenie fantastycznie się nadaje do tego typu zabaw. A naprawdę potrafi
spojrzeć jak szaleniec i człowiek zdolny do wszystkiego. Jemu samemu dam mocne 9!!!


Starając się nie spoilerować powiem tylko tyle że zakończenie mnie mocno rozczarowało i
uważam że "dowody" zebrane w sprawie nie doprowadziłyby do zaprezentowanego przez
twórców rozstrzygnięcia. A sama końcówka to już w ogóle popsuła mi wszystko co ten film
nabudował przez 3 h. Ale to oczywiście kwestia gustu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones