PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558692}

Sebbe

6,1 166
ocen
6,1 10 1 166
Sebbe
powrót do forum filmu Sebbe

Bardzo podobny do estońskiej 'Naszej Klasy', z tym że oprócz problemów w szkole, główny bohater ma też nieciekawą sytuację rodzinną. Na szczęście autor filmu sprawił mi miłą niespodziankę i nie poszedł do końca przetartym szlakiem, czym zasłużył sobie na solidną siódemkę :)

ocenił(a) film na 1
spanki_00

film bazuje na sukcesach filmów z popularnym, acz wyjątkowo standardowym ostatnio scenariuszem: biedny młody człowiek, nie akceptowany przez szkolnych awanturników i z trudną sytuacją w domu dochodzi na skraj załamania nerwowego i sięga (?) po środki radykalne
można było obejrzeć Słonia, Naszą Klasę czy nawet Kwietniowe Łzy
ależ ileż można jechać na tym samym motywie
wiem że to niestety życiowe - ale jak każdy kolejny film nic nie wnosi do postrzegania problemu to po co tracić czas na siedzenie i oglądanie szlajania się głównego bohatera, czekając co też tym razem drastycznego wymyśli - czy może kupi sobie gnata, czy może wysadzi pół szkoły w powietrze? zaiste intrygująca zagadka podczas ziewania nad kolejnymi nudnymi scenami
wkład reżysera/scenariusza trochę zmieniający los zdarzeń w końcówce to już przyznanie się że ściągał pomysły innych twórców
jednym słowem żenada
dlaczego mnie nie dziwi, że jak film nudny i wtórny to już ma popularność wśród "ambitnych" znawców kina?

andluc

A co według Ciebie taki film powinien wnieść nowego do postrzegania problemu?

spanki_00

Gdzie obejrzeć on line ? :)

theszatanx

Podbijam do pytania ^^

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

jest na netflixie ;)

AFX_

Dziękuję!

ocenił(a) film na 3
spanki_00

Zasługiwał by na siódemkę gdyby się wysadził w tej szkole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones