PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808132}
6,8 32 419
ocen
6,8 10 1 32419
5,7 24
oceny krytyków
Searching
powrót do forum filmu Searching

na zdjęciu z ojcem Margot jest na wózku inwalidzkim? Nie wiem już, czy ja to dobrze zinterpretowałam czy tylko mi się coś przywidziało. Wygląda jakby siedziała i nie jest to szpital chyba, ale uczelnia.

ocenił(a) film na 7
VictoryDay

Zdjęcie jest zrobione na uczelni (po prawej stronie na ścianie jest baner szkoły, po lewej informacja o klubie piłki nożnej), więc obstawiam, że trafiła na wózek, bo raczej nie usiadłaby sobie na krześle na środku korytarza, z którego korzystają inni uczniowie, a sam ojciec obok niej przykucnął. Jednak równie dobrze może to być tymczasowe rozwiązanie, w końcu trochę czasu na zewnątrz spędziła i mogła złamać nogę, albo coś innego i stąd wózek był lepszą opcją i nie musi oznaczać niepełnosprawności. Poniżej wklejam link do zdjęcia, można się dokładniej przyjrzeć.
https://image.ibb.co/eyFEi0/dddrer-crop.png

Necto

Dzięki za wyjaśnienia, jako średnio posługująca się angielskim (a oglądałam bez napisów) nie wyłapałam tych szczegółów. Wydawało mi się, że niepełnosprawność (w końcu to kalectwo i wpływa na całe dalsze życie!) byłaby opatrzona jakimkolwiek komentarzem ze strony reżysera, że jednak nie skończyło się wszystko tak dobrze. Ale może masz rację, że to tymczasowa opcja i zdjęcie zostało zrobione niedługo po jej wyjściu ze szpitala! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones