PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699}

Sara

6,7 111 690
ocen
6,7 10 1 111690
5,2 11
ocen krytyków
Sara
powrót do forum filmu Sara

SĄ CYCKI!

ocenił(a) film na 4

A poza tym gra Janosik, pijący bułgarskie wino,Pazura, który już zaczyna robić te swoje głupie minki,no bo przygotowuje sie do 13 posterunku(Janosik też tam będzie) Jest też Boczek.Film ogólnie to takie nieudolne gangsterskie kino (troche komiczne) jakie kręcili w polsce w latach 90-ych.Godny uwagi tylko ze względu na młodziutkie cycki Włodarczyk,która zagrała słabiutko,do puki się nie odezwała było ok.W dialogach drewniana jak Linda.Acha, hehehee,zdaje sie w tym filmie padają kultowe już słowa Lindy-Zabije twoją matke,babke,prababke,syna,śwagra,ciotke,brata!!! itd. hehehehehe!

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

film super ale Aga Włodarczyk nie miała fajnych cycków.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Eee tam fajna była. Mega seksowna

ocenił(a) film na 4

Czyżby zazdrość przez ciebie przemawiała?

użytkownik usunięty
Matiasparviere70

Nie rozumiem? Jaka zazdrość?

Agnieszka była śliczna i seksowna - aktorsko trochę gorzej ale też nie przeszkadzała mi jej gra.

ocenił(a) film na 4

No nic.To miało być do kinomanka_13

ocenił(a) film na 9

była seksowna i nadal chyba jest, tylko za chuda była. Chociaż wolę ją jako Agnieszkę z 13 posterunku bo się Czarkowi sprzeciwiała. W Sarze miała super ciuchy, super tańczyła tango, ciekawe czy Sara jest po ślubie z Leonem ?

użytkownik usunięty
kinomanka_13

No w 13 posterunku była niesamowita ;d Może i chuda ale jaką ma i miała figurę. Dla mnie to ona śliczna jest.

ocenił(a) film na 9

mimo to że ma romans z Mikołajem K to i tak ją bardzo lubię za 13 posterunek bo ona i 13 posterunek to całe moje dzieciństwo. I wszyscy aktorzy z 13 posterunku są genialni i ich uwielbiam.

kinomanka_13

Fakt trochę za duże brodawki ale figurę ma ładną

ocenił(a) film na 1
Matiasparviere70

TO SĄ CYCKI DZIECKA, PEDOFILU !!!

a9z9ja

Nie zesraj się mamuśka, Włodarczyk miała w momencie kręcenia filmu 17 lat, w filmie podawała, że ma 16. Według polskiego prawa można współżyć z osobą od 15 roku życia.

ocenił(a) film na 6
Parapet_Doniczka

Film miał premierę w lipcu 1997, Włodarczyk skończyła 17 13 grudnia.

mojeprywatnekonto

Wciąż powyżej 15 lat więc nie widzę problemu.

ocenił(a) film na 6
Parapet_Doniczka

Ja również

ocenił(a) film na 6
Parapet_Doniczka

Ja również

ocenił(a) film na 6
Parapet_Doniczka

Ja również

ocenił(a) film na 7
Parapet_Doniczka

Jakbyś miał córkę, to nie przeszkadzałoby ci jakby jej 16-stoletnimi piersiami interesowali się dużo starsi kolesie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones