PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698052}
6,0 72 889
ocen
6,0 10 1 72889
4,8 13
ocen krytyków
San Andreas
powrót do forum filmu San Andreas

Czy filmy katastroficzne muszą lecieć na wytartych schematach? No dajce spokój! Fabuła "San Andreas" zalatuje mega wtórnością coś jak "Epicentrum" w sumie. Koniec? Ojciec po wielu perypetiach spotka córkę, flaga amerykańska w tle będzie powiewać a w tle zrujnowane miasto. Wysililiby się chociaż raz a nie schemat, schemat, schemat -.-

ocenił(a) film na 1
Varza

Ten film juz od samego początku jest nieoglądalny.
Nierealne efekty specjalne oraz dziecinna fabuła.

ocenił(a) film na 5
Bronson87

Projekt monster jest katastroficzny i ma złe zakończenie.

ocenił(a) film na 5
leophanter

Projekt monster nie nadaje się do oglądania. Rzygałem.

Bronson87

Tak jest, flaga jewS.A. w tle to element obowiązkowy takiego filmu.

ocenił(a) film na 4
Bronson87

Faktycznie mizerny film. Nawet efekty choć dobre to nierówne, bo czasem bije po oczach kontrast pomiędzy aktorami, a CGI w tle. Liczba absurdów na ekranie aż kłuje w oczy (niemal co scenę komentowaliśmy z moją drugą połówką przebieg tych niezwykłych wydarzeń).
Na prawdę denerwował mnie brak krwi na ekranie. Główni bohaterowie swoimi czynami zasłużyli tylko na małe plamki ketchupu na sobie, które chyba sami z siebie zlizywali, żeby w kolejnych scenach błyszczeć już nienaganną charakteryzacją. Osobna sprawa to The Rock heh scena, w której próbuje się wzruszyć wspominając tragicznie zmarłą córkę kompletnie rozkłada patos tego filmu. Kibicowałem mu, aby pokusił się chociaż o jedną łezkę, ale niestety nie z nim te numery. Ta góra mięcha się nie poci, nie krwawi, nie brudzi, a woda nie ma prawa go zmoczyć itd. Tego typu smaczki można wymieniać w nieskończoność. To aktor niemal jednej miny.
Scenariusz to spleśniały ser szwajcarski z dziurami. 4/10

użytkownik usunięty
Bronson87

Co to mialo byc? Bohater nie nazywa sie nawet Carl Johnson.... to ma byc film o gta SA?
Co za tytuł dali... zawiodłem sie.

ocenił(a) film na 4
Bronson87

Dokładnie, każda scena z góry do przewidzenia, jakbym już ten film widział wcześniej, a oglądałem pierwszy raz.
WTÓRNOŚĆ niesamowita, plus dodatkowo wiele bzdur i błędów.

ocenił(a) film na 4
Bronson87

Polecam Koreański film katastroficzny - "Pandora" ( na filmwebie nie wiadomo czemu Pan-do-ra )

ocenił(a) film na 7
Bronson87

Schemat to mało powiedziane. Przecież ten film już był.
2012.
no przecież to jest kopia tamtego filmu.
Tam kataklizm, tu trzęsienie.
Tam potop, tu tsunami.
Tam się waliły budynki , no tu rzecz jasna też.
Tam się zawalił napis Hollywood z lotu ptaka i tu też :D hehe.

Kopia 2012, więc nic odkrywczego, ale ogładało się całkiem przyjemnie.
ot niezły katastroficzny film z fajnymi efektami, które no w sumie już były.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones