PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034266}
6,4 4 982
oceny
6,4 10 1 4982
4,2 8
ocen krytyków
Sami swoi. Początek
powrót do forum filmu Sami swoi. Początek

Widziałam ten film dziś na pokazie przedpremierowym. Wszystkim obecnym tutaj filwebowym malkontentom chce powiedzieć, że film jest ciepły, zabawny, kręcony w pięknych sceneriach. Znakomita rola główna, świetny Zamachowski i Baka. Dobrze zagrane postacie kobiece Mani i Niechajki, fantastyczna Anna Dymna. Całe kino się zaśmiewało, za nami siedzieli starsi widzowie, którzy chyba najlepiej mogą film ocenić i z tego, jak się śmiali, mogę wysnuć jeden wniosek- jest bardzo dobrze. Tak więc płaczcie sobie nad stanem polskiej kinematografii nadal, a mnóstwo ludzi będzie się świetnie na tym filmie bawić.

kartisa

ludzie są psychiczni, hejtują film po trailerze, dobrze wiedzieć że film jest spoko

Oswaldd

https://naekranie.pl/recenzje/sami-swoi-poczatek-recenzja-filmu?fbclid=IwAR3dbmX uRYajZSWVKBDaa5LyRRtbKKLK5WRJoiNGtrHhj2DqFp0xKRjozBc

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Wybierz się łaskawie do kina i sam oceń

adelitas

I zagadka się rozwiązała. Na premierę mają wstęp nieliczni. W zasadzie tylko wąskie grono związane z produkcją i dziennikarze. Nie przekonasz mnie.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Nie przekonuję cię. Pytam czy łaskawie byłeś w kinie czy dalej oceniasz po zdjęciach lub wybranych wypowiedziach innych osób.

adelitas

Opinia redaktora drugiego największego portalu filmowego mi już wystarczy.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Raczek uważa że to dobry film. Onet że spoko film. Wp.pl że spoko film. I niedługo przyjacielu zaczniesz czytać coraz więcej komentarzy, że jest to całkiem dobry film. Zacznie Cię to irytować, ale będziesz się musiał z tym pogodzić, ponieważ jest to urocze i wzruszające kino.

fajrant1988

I pewnie też widziałeś na premierze :)

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Czyli pozytywne zdanie tych co widzieli się nie liczy :) A słuszne i prawdziwe są tylko negatywne opinie? Interesujące.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Zgadłeś przyjacielu. Ponieważ gdybym nie był, to bym się nie wypowiadał :) Byłem też na pokazie w Kielcach. Muszę Cię rozczarować - ludzie klaskali na stojąco.

fajrant1988

Właśnie wróciłem z kina bardzo fajny film i spoko obsada ja i żona jesteśmy bardzo zadowoleni z tego filmu

slawomir_frackowiak123

Film jest ok.

fajrant1988

Jesteś tak naiwny czy udajesz?, te portale mają płacone za pozytywne recenzje.

JohnTheBrave

Ha ha ha,przypominam ze wlasnie dzieki takim ,,znawcą sztuki filmowej" Oscara zdobył ,,Kształt wody" i inne gnioty ,a to co naprawde bylo wartosciowe i podobało sie widowni zostało niedocenione.Opinia krytykow filmowych raczej bym sie nie sugerował.

Oswaldd

Sam Adam Bobik mówił, że nie jest zadowolony z trailerów, bo nie do końca oddają esencję filmu. Ale film na prawdę jest dobry.

kartisa

Dobre info!

ocenił(a) film na 8
kartisa

Byłam wczoraj na warszawskim pokazie i całkowicie się zgadzam. Po reakcjach publiczność widać, że film został pozytywnie odebrany.

ocenił(a) film na 7
adelitas

Pozytywne zaskoczenie, inaczej ale dobrze

ocenił(a) film na 10
kartisa

Czy na film można udać się z 11 letnim dzieckiem ?

doma20111

Hmm zalezy czy chcesz by sluchal niecenzuralych słow

ocenił(a) film na 8
WojtekCe

to nie film Vegi

adelitas

Szedlem do kina ze szmira .. a tu nawet bylo z czego sie posmiac 7/10 z sentymentu do gwary kresowej

Amiga1240

Prawdziwy kresowiak by miał niezłą bekę słysząc tą pseudo gwarę.

wyciszkiewiczrafal

Tak sie sklada ze to ja .. ojciec urodzil sie we wlodzimierzu wołynskim ja wychowywalem sie 6 km od granicy...doysyc dobrze mowie po rosyjsku i ukrainsku bo mialem takich kolelegów...i w filmie mowia poprawnie - zreszta na podlasiu gwara jest podobna - takze byl zabor rosyjski (Bobik urodzil sie w hajnowce)

Amiga1240

Mimo wszystko brzmi to karykaturalnie, nienaturalnie,a nie mówię tylko o głównym aktorze.

Amiga1240

Tyle tylko że Krużewniki to Galicja, przewijająca się w filmie pobliska Trembowla leży koło Tarnopola, a w pierwszej scenie szkolnej na ścianie wisi portret Franciszka Józefa.

xavi91

No i w jaki sposób portret FJ w jakimkolwiek stopniu jest argumentem kwestionującym opinię Amigi?

doma20111

Spokojnie ;)

kartisa

Ja mam mieszane uczucia, byłam w piątek na filmie. Powiem tak, nie powala, akurat u mnie mało kto i mało kiedy się śmiał

kartisa

Ja mam mieszane uczucia, byłam w piątek na filmie. Powiem tak, nie powala, akurat u mnie mało kto i mało kiedy się śmiał

kartisa

Na ten pokaz miała wstęp głównie produkcja, nic dziwnego że czasem się śmiali.

kartisa

Piszcie co chcecie. Wyszedł majstersztyk. Humor, fabuła,gra aktorska, dobór aktorów, muzyka, scenografia, tempo filmu.

kartisa

Warto zobaczyć film? Krytycy dali niską ocenę a widzowiie wysoką.

ocenił(a) film na 7
AndrzejChyra4

Warto. Krytycy niestety się nie znają. Wiecznie to potwierdzają. Ja do tego filmu podchodziłem sceptycznie, a naprawdę świetnie się bawiłem i w wieku 34 lat postanowiłem po seansie odświeżyć trzy poprzednie części.

ekwi

Dziekuje za odpowiedź

ocenił(a) film na 7
AndrzejChyra4

Proszę bardzo. Czekam na relację po seansie.

ekwi

Ok. Jeszcze nie wiem czy pójdę, czasu brakuje, ale dzięki za odpowiedź. Wiem, że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
kartisa

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
niKaK93

Bardzo polecam. Film bardzo przyjemny, śmieszny

kartisa

Śmieszny ten film?

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Jeżeli bawiła Cię cała trylogia na pewno się odnajdziesz. Polecam.

bmwcs1

Bawiła mnie. Jak młodzi aktorzy? Dobrze zagrali? Chętnie obejrzę ten film w takim razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones