PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201443}

Salto

Somersault
6,4 2 324
oceny
6,4 10 1 2324
5,3 3
oceny krytyków
Salto
powrót do forum filmu Salto

Wyjątkowy

ocenił(a) film na 8

Piękny,poetycki film o uczuciach,samotności i próbach odnalezienia samego siebie ... Surowy,do bólu prawdziwy australijski klimat filmowy.Gorąco polecam fanom ambitnego kina!

ocenił(a) film na 6
Ariella

Ja miałam całkiem odmienne uczucia... Poza kilkoma plusami (muzyka, ładne ogrody, przystojny aktor, ładna aktoreczka) taki sobie. Nie zachwycił niczym, nawet wynudził. Nie wzruszyłam się chyba nigdzie. W paru momentach czułam się nawet zniesmaczona.

użytkownik usunięty
Bris

no wlasnie - niby jest to dobry film, ale trzeba lubic takie klimaty, dla mnie to bylo troche takie zbyt powolne i ospałe, zniesmaczony nie bylem, ale momentami sie nudzilem

użytkownik usunięty
Bris

aaa zaraz przypomnialo mi sie ze jednek bylo zniesmaczenie - prawie udalo mi sie to wymazac z pamieci, ale chyba jednak bedzie blizna na cale zycie

Ariella

Zgadzam się z autorką tematu. Nie rozumiem niskiej oceny filmu. Wiadomo, gusta są różne, ale średnia poniżej 7 świadczyłaby zwykle, że film to gniot, a ten z pewnością nim nie jest!

Ariella

ma ktos napisy dobre do jednoplytowej wersji 701 mb?same jakies poucianae sa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones