PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630714}

Sędzia

The Judge
7,6 164 761
ocen
7,6 10 1 164761
6,4 18
ocen krytyków
Sędzia
powrót do forum filmu Sędzia

COŚ PIĘKNEGO!

ocenił(a) film na 10

Cudowny, wciągający, poruszający, wzruszający (nie beczałam cały film, ale uroniłam łezkę parę razy). Ciężko napisać coś więcej; myślę, że trzeba obejrzeć ten film żeby poczuć te emocje. No a wisienką na torcie jest oczywiście Robert. I Vera w tych blond włosach... przepiękna!

ocenił(a) film na 5
aleeexandrine

logika kobiet...Ogólnie 6/10 i to max.

ocenił(a) film na 10
aes_sedai

Płycizna facetów... każdy ma prawo do własnego zdania i odbierania wszystkiego na swój sposób. Ta strona między innymi do oceniania służy.

ocenił(a) film na 5
aleeexandrine

Przez takie bezguścia jak ty ranking top10 filmwebu wygląda jak wygląda

ocenił(a) film na 10
aes_sedai

Ty masz chyba człowieku jakiś problem ze sobą. :) Proponuję wyładować frustracje gdzie indziej.

aes_sedai

A co nie pasuje w top 10? Układ filmów na miejscach? Dla mnie nie pasują tam tylko Nietykalni i Władca Pierscieni: Powrót króla. Są ok, ale nie zasługują na te miejsca. Sędzia też jest ok i każdy może odbierać film inaczej, bardziej lub mniej się wzruszać i wyrażać własną opinie .

ocenił(a) film na 5
gabris7

Nietykalni, Zielona Mila, Władca Pierścieni, a później zaczyna się rak. Każdy może odbierać film inaczej, każdy może też wyrażać własną opinię co właśnie uczyniłem. Trzeba mieć lekkie niedo.ebanie mózgowe, żeby wystawić "Sędziemu" 10/10. Ale to tylko moja opinia, przecież niektórym ten film wyda się "cudowny, wciągający, poruszający, wzruszający..."

LOL

aes_sedai

Gratuluje. Wystawianie Sędziemu 10/10 to jeszcze nie tragedia. 10/10 dla Zmierzchu, Igrzysk Śmierci, każdej części Harrego Pottera i reszty "filmow" uwielbianych przez młodzież- to dopiero trzeba być amebą.

ocenił(a) film na 5
gabris7

Też prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones