PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10841}

Rozgrywka

The Score
7,3 42 703
oceny
7,3 10 1 42703
6,4 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

chyba najgorszy film de niro jaki oglądałem-a widziałem ich ponad 20.trochę się dłuży i nie wciąga tak jak się spodziewałem.końcówka super ale nie da rady 10 min podciągnąć oceny wyżej niż na 6.gusta i guściki ale mnie sporo zawiódł :(

ocenił(a) film na 8
awsd85

a moim zdaniem ten film jest lepszy niż przereklamowany Taksówkarz. Ciekawsza fabuła, fajna intryga, kreacje bohaterskie, muzyka Shore'a + genialny Norton i mamy film niemal kompletny

ocenił(a) film na 5
Maniek_CK

niezle porownanie :P nie wiem jak te filmy porownac. mi taksowakrz podobal sie srednio, wielkiego wrazenia na mnie nie zrobil a co do Score to naprawde przecietnie. Norton mnie rozwalil - bardzo zdolny aktor, kreacjaspokojnie zaslugujaca na Oscara ale film sie dluzy i duzo jest jakby takiej gadki o niczym.

Maniek_CK

Taksówkarz na pewno przereklamowany nie jest.Co do reszty zgadzam się w 100 % Rozgrywka to doskonała rozrywka :)

awsd85

Mi się film bardzo podobał, ostatnie 40 minut rewelacyjne, nic się nie dłużyło. Widziałam gorsze filmy z De Niro, choćby te z ostatnich lat. A Norton naprawdę genialnie zagrał.

ocenił(a) film na 8
awsd85

To obejrzyj ostatnie 10filmów z DeNiro. Zmienisz zdanie i okaże się wcale nie taki zły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones