PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 254
oceny
7,3 10 1 80254
6,1 11
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Jestem fanem pierwszych dwóch filmów, a trzeci uważam za niezły. Niestety czwarta część to według mnie absolutna porażka. Zdziwiło mnie to, że muzyka poleciała drastycznie w dół. W poprzednikach muzyka pompowała adrenalinę, a tu jest kompletnie bezpłciowa. Fabuła jest potwornie głupia, dużo głupsza od poprzednich części i do tego taka propagandowa. A Rocky mówiący o pokoju na świecie... parodia!

Walka mimo, że efektowna to również nie ma za grosz realizmu. Rocky walczy z nadludzko silnym przeciwnikiem. Jak reaguje na jego ciosy? Oczywiście przyjmując je na twarz. Oczywiście w poprzednich filmach też tak było, ale tu przez cały film wmawiają nam, że Drago jest przepotężny. W takim razie jakim cudem Rocky przetrwał? Sam przeciwnik jest zły do szpiku kości, ale przy tym w ogóle nie interesujący.

Podsumowując w tym filmie nie ma nic co wybijałoby go ponad przeciętność. Fabuła jest durna, postacie zachowują się idiotycznie, muzyka jest słaba, a cały film niewiarygodnie głupi. Jeśli ktoś chce to wyciśnie z tego trochę zabawy, ale według mnie jest to najgorsza część w całej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones