PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 232
oceny
7,3 10 1 80232
6,1 10
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Gdyby nie sceny treningu i soundtrack dałbym temu filmowi ocenę 1. Uwielbiam 1 i 2 część ale tej
po prostu nie trafię nie mam pojęcia czym kierował się stallone robiąc ten film a ci co mówią że to
najlepsza część Rockiego chyba nie do końca rozumieją o co na początku chodziło w tej serii.

Tomek23199304

będę bronił tej części jak Rocky Apollo Creeda - wstawaj do walki! termin 25 grudnia!- ŚWIĘTA!!! :)

użytkownik usunięty
Tomek23199304

Dlaczego według ciebie 1 i 2 jest lepsza a 4 gorsza.Tak naprawdę sporo osób najbardziej ceni trójkę i czwórkę,bo przykładowo jedynka jest nudna jak flaki z olejem,a czwórka jest dosyć ciekawa,chociaż nie jestem fanem boksu.

W jedynce czuć ten ból Rockiego który mimo wszystko idzie naprzód może dlatego wolę jedynkę bo doskonale wiem jak to jest gdy tracisz poczucie własnej wartości.

użytkownik usunięty
Tomek23199304

W sumie po części masz racje,chociaż jestem jeszcze dosyć młody to już wiem po części co znaczy bieda,szczególnie w zimie,kiedy trzeba było zacisnąć zęby i przetrwać.Nie raz było tak,że już zdrowie zaczynało siadać i to konkretnie,a zima w tym roku,była szczególnie cholerna,wiem co znaczą ciężkie warunki i niskie temp. w domu.Jak to mówią "Co cię nie zabiję to cię wzmocni".

Prawda życie nie zawsze jest łatwe a co do filmu to pierwsza część to dla mnie film bardzo osobisty w scenie gdy Rocky mówi swojej dziewczynie że chcę tylko sprostać apollowi aż się popłakałem ja widziałem tam siebie bo też raz musiałem coś sobie udowodnić ale nie chcę wchodzić w szczegóły

Tomek23199304

A ja właśnie najbardziej lubię tę część. Sama nie wiem dlaczego-walka końcowa bardzo emocjonująca przynajmniej dla mnie:) No i S. Stallone - D. Lundgren w ringu to jest coś, obydwu lubię :)

ocenił(a) film na 8
Tomek23199304

A dla mnie mówiąc szczerze najlepsza jest część IV zawsze gdy ogladam teledytsk do piosenki Burning Heart - Survivor to mi się łezka kręci w oku :) . Miał dla kogo walczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones