PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 254
oceny
7,3 10 1 80254
6,1 11
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Co do...

ocenił(a) film na 8

4 złote maliny + 4 nominacje do złotych malin, a tu proszę... 7,4 na filmwebie ocena i w dodatku klasyk jeżeli chodzi o filmy z tematyką bokserską. Jak to się dzieje? Czy to My się nie znamy czy Oni?

ocenił(a) film na 8
matushaq691

oni .
te wszystkie maliny i inne oscary to jedna wielka ściema i propaganda hamburgerów . Odkąd Oscara za najlepszy film otzrymał "The Hurt Locker" (nudne badziewie , które pokonało m.in. Bękartów Wojny) to zupełnie straciłem wiarę w inteligencję amerykanów ...

ocenił(a) film na 9
Sztocky

A Człowiek z Blizną, Dawno temu w Ameryce? Zostały docenione przez Akademię Filmową?
Rocky IV może jest kiczowaty, ale... całe lata 80 takie były. Właśnie dlatego to moja ulubiona część :)

Bruce_Lee

"Dawno temu w Ameryce" nie mogło zostać nominowane z winy producentów filmu.

ocenił(a) film na 9
NickError

wiem, ale podaję film jako przykład.

Bruce_Lee

Spoko, ale ten przykład akurat nie świadczy o niekompetencji Akademii, tak samo zresztą jak "Leon".
Ale było trochę pominiętych filmów, zresztą jak co roku.

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Dokładnie. Może to nie jest film film filozoficzny ale przecież nie taki miał być.

matushaq691

Oni mają jednak rację moim zdanie. To jest już po prostu typowy wyciskacz kasy ze scenariuszem pisanym na klopie. "Rocky" powinien się skończyć na części pierwszej.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

Dla mnie chyba najlepsza część Rocky'ego,
ale tylko pod względem wspaniałej oprawy muzycznej jaką zapewnił Vince DiCola :)

ocenił(a) film na 6
neo_angin

A tam głupoty gadasz ;p Mogę się zgodzić, że nie powinni zrobić 4 i 5 bo były badziewne. Ale reszta trzymała poziom. W ogóle co to za Rocky bez "gonna fly now"?

bonus_track

Nie no. 2 i 3 jeszcze są do oglądnięcia, ale 4 i 5 to już wyciskanie kasy z fanów.

ocenił(a) film na 6
neo_angin

6 też ;p Nawet lepsza od 2 i 3.

bonus_track

6 to chyba najlepsza kontynuacja. Podwyższę chyba o oczko.

ocenił(a) film na 9
matushaq691

Zdecydowanie Oni. Wystarczy popatrzeć na wiele innych tytułów. Ludzie przyznający te całe Maliny wielokrotnie się ośmieszali. Taka banda życiowych nieudaczników... Albo inaczej - skorumpowanych gnojów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones