PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 65 059
ocen
7,2 10 1 65059
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

i tak dadzą 1/10 z "wiadomych przyczyn".

soulfly777kris

tu masz replikanta z urojeniami: twierdzi, iż moi przodkowie wzbogacili się (konkretnie to chyba mój dziadek) po wizycie na gestapo gdzie wydali Żydów i stali się milionerami (ale jak niemcy pozwolili przejąc mu mienie żydowskie?). On to wszystko oczywiście widział. To ile on ma lat:
https://www.filmweb.pl/film/Malowany+ptak-2019-592731/discussion/Sk%C4%85d+oceny +na+ponad+dwa+miesi%C4%85ce+przed+premier%C4%85,3096217?page=2#post_16292774

soulfly777kris

IV RP nie śpi. Są już kolejne ofiary:
,,Wśród komentarzy, jakie pojawiły się w sieci po ujawnieniu, że Woźniacki już nigdy nie wróci z Turcji, znalazły się też takie, w których internauci sugerowali, iż za tragedią Oli Lubicz stoi... szef TVP Jacek Kurski"
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/klan-380/news-klan-w-sieci-wrze-ol a-lubicz-zostanie-wdowa-to-sprawka-jacka,nId,3308072,nPack,2

soulfly777kris

A tu masz rebeliantkę:
h t t p s : / / i . r e d d . i t / a i s 4 6 6 5 7 i r w 5 1 . j p g
[usuń spacje]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
soulfly777kris

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

soulfly777kris

KODomici, POKOwcy, lewacy wszelkiej maści, zrozumcie jedno: autostrady i drogi służą do jeżdżenia, normalni ludzie (poza tym, że muszą uważać na Covid) muszą załatwiać swoje codzienne sprawy. Dajcie im spokój, nie blokujcie dróg
https://wiadomosci.wp.pl/strajk-kobiet-potracil-protestujacych-policja-szuka-spr awcy-6568909060876992a
W piątek przez 30 minut musiałem, czekać aż tramwaj odjedzie, bo agresywny tłum wrzeszczący ,,jebać PiS" zastawiał drogę.

Shadow_dawnego_ggggggg

Na Białorusi prawacy reżimowego szajsu mówią to samo do kierowców którzy na znak protestu jeżdżą pomału.

soulfly777kris

Uwaga, Holandia chce wprowadzić w naszym kraju demonkrację, ku uciesze takich ludzi jak soufly

Shadow_dawnego_ggggggg

No nie, oni nie są, a Ty jesteś. Proste jak konstrukcja cepa. :)

skalp_el

z ciebie prawdziwy cep

skalp_el

Jeszcze raz bo mogłeś nie doczytać
https://trojmiasto.onet.pl/gdansk-samochodowa-akcja-przeciwnikow-lgbt-budzi-wiel e-kontrowersji/tkcr368

Shadow_dawnego_ggggggg

Zboczeńcy jeżdżą autem. Ale miałem przyjemność to zerwać.

skalp_el

Czarną wołgą chciałeś napisać???
Już się boję tych ekshibicjonistów. Swoją drogą jak oni będąc nagimi pasy w tych wołgach zapinają?

Shadow_dawnego_ggggggg

Uważaj przy otwieraniu lodówki zboczeńcu. :)

skalp_el

Tak, trzeba uwarzać bo skalpel z niej wyskoczy.

skalp_el

A DZISIAJ CI URATOWANI PRZEZ SIOSTRĘ Żydzi DOMAGAJĄ SIĘ OD POLSKI 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE !

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-ewa-noiszewska-siostra-ktora-ratowa la-zydow,nId,3259876

skalp_el

No tak, to Kaja Godek jest ,,dewiantką", a premier Irlandii jest całkowicie normalny:
https://oko.press/wszyst-dewiacje-w-jednym-irlandia-to-nie-k...

Shadow_dawnego_ggggggg

Tak, Kaja Godek jest zboczona. Ty też. Wszystko sprowadzacie do seksu. Orientacja seksualna nie ma nic wspólnego z seksem.

skalp_el

A jest jeszcze na tym swiecie ktoś nie zboczony?

Shadow_dawnego_ggggggg

Masa ludzi. Ale nie tacy jak Ty i Godek. :)

skalp_el

Masa, ten znany świadek koronny?

Shadow_dawnego_ggggggg

Tak, ten ziobrowy mitoman.

skalp_el

a czy ty jesteś zboczony czy normalny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

przepraszam, tu jest zdjęcie:
https://gloswielkopolski.pl/poznan-ekshibicjonista-w-kominia...

skalp_el

o przepraszam, tutaj jest:
-ekshibicjonista-w-kominiarce-grasuje-na-strzeszynie-prawdopodobnie-porusza-sie- rowerem/ar/c1-14394775
skalpel, to ty, a udajesz mnie

Shadow_dawnego_ggggggg

tu jest:

-ekshibicjonista-w-kominiarce-grasuje-na-strzeszynie-prawdopodobnie-porusza-sie- rowerem/ar/c1-14394775

skalp_el

wreszcie jest:
https://gloswielkopolski.pl/poznan-ekshibicjonista-w-kominiarce-grasuje-na-strze szynie-prawdopodobnie-porusza-sie-rowerem/ar/c1-14394775

Shadow_dawnego_ggggggg

Człowieku, masz jakąś obsesję, co Ty tu wyprawiasz ZBOCZEŃCU :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

IV RP nie śpi. Są już kolejne ofiary:
,,Wśród komentarzy, jakie pojawiły się w sieci po ujawnieniu, że Woźniacki już nigdy nie wróci z Turcji, znalazły się też takie, w których internauci sugerowali, iż za tragedią Oli Lubicz stoi... szef TVP Jacek Kurski"
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/klan-380/news-klan-w-sieci-wrze-ol a-lubicz-zostanie-wdowa-to-sprawka-jacka,nId,3308072,nPack,2

skalp_el

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
seweryn24

Dla Ciebie to jest obrzydliwe, bo jesteś zboczeńcem.

skalp_el

uzasadnij swoja wypowiedz bo nie przypominam sobie bysmy sie znali ! skad taki wniosek ? rownie dobrze ja moge powiedziec stwierdzic... albo wstrzymam wypowiedz zeby sie nie znizyc do twojego poziomu

seweryn24

Stąd, że twierdzisz, iż orientacja seksualna jest obrzydliwa. Ja tam mam gdzieś czy ktoś woli płeć przeciwną czy swoją, kompletnie mi to zwisa. Ty niczym zboczeniec Terlikowski jęczysz, że to "obrzydliwe" dla "normalnych" ludzi. Wnioskuję, że wynika to z Twojego zboczenia albo masz problemyz afirmacją własnej seksualności co jest dość częste w przypadku homofobów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
seweryn24

I ten wpis dobitnie pokazuje, że jesteś zboczeńcem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
seweryn24

Nieciekawe te Twoje fantazje zboczeńcu :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Akurat dzieciom sławnych par to nie grozi.
Adopcja adopcją, ale nie unikniesz tego, że lesbijki bez problemu obejdą kwestie adopcyjne, a i gejom zdarza się przysposabiać bobo z poprzedniego związku partnera.
Gdyby ludzie byli tolerancyjni nie byłoby problemów z szykanowaniem. "Trendy" się zmieniają i to co kiedyś było szokujące i było powodem do zaczepiania przestaje takie być aktualnie. Może nie u nas, może jeszcze nie teraz. W latach 90 na margines spychano dzieci z rozbitych rodzin - sic. Teraz połowa klasy w podstawówce u mojej córki miała już jakieś przemeblowanie między rodzicami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Tylko, że ja się z Tobą w dużej mierze zgadzam. Agresja jest była i będzie. A dzieci/dorośli naprawdę lubią wyszukiwać powody, dla których mogą powbijać szpileczki. Tylko co naprawdę to determinuje, że akurat dziecko A jest szkalowane a dziecko B nie? Bo ja mam wrażenie, że to czasami loteria. I znowu wracam do mojego dzieciństwa. Jedną dziewczynę naprawdę nieciekawie traktowano, bo .... była ze wsi, innemu chłopakowi dokuczano, bo był otyły. Co dziwne mieliśmy też dwie inne korpulentne osoby w klasie i także była druga osoba ze wsi, ale z nich się już nikt nie śmiał. Dlaczego? Nie wiem, albo dzieci jak psy wyczuwają słaby charakter, albo po prostu na 24 osoby w klasie ciężko skupić się, aż na 5 i trzeba sobie obniżyć ilość.
Wyobrażasz sobie jeszcze x lat temu kolorowych w Polskich szkołach, uou wtedy to by było. A teraz? Nawet u mnie w małym mieście są jest czarnoskóra rodzina, mają dwie córki, które chodzą do szkoły i ... wszyscy je lubią.
I nie odniosłeś się do tego co napisałam. Pomijając zalegalizowanie adopcji. Przecież jest multum przypadków, ze lesbijka sobie to dziecko jak będzie chciała zrobi, albo już je ma z poprzedniego związku, tak samo jak pan homo. Tu prawo już nie ma nic do rzeczy. Po prostu jest rodzic i jest dziecko i potem może je sobie wychowywać w homoseksualnej kombinacji. To co z tym faktem zrobić? I w tym momencie wyobraź sobie, że wiążesz się z jakaś osobą i jej dzieckiem, wychowujesz je 5 lat i nagle zdarzy się okropny wypadek, gdzie Twoja rodzina leży w szpitalu (to może też wydarzyć się w hetero przypadku, bo nie zawsze ludzie chcą/mogą wziąć ten ślub) a Ty nie masz żadnych praw i nikogo nie interesuje, że jesteś partnerem.
Naprawdę doskonale Cie rozumiem i masz mnóstwoooo racji w tym co piszesz, ale wychowanie dzieci przez pary homoseksualne ma miejsce także w Polsce, tylko no nie mogą tego sformalizować.
A jeśli chodzi o adopcję jakiegoś małego sieroty. Tyle krzyczy się, ze nie da się dzieci w ręce zboków. Że to dla dobra tychże dzieci. I te same osoby, które tak zaciekle walczą, tak się troszczą co robią dalej dla tych sierot? No naprawdę..... większość to robi NIC. Już pomijam, że sami nie zaadoptują, to nawet nie robią paczek na święta, nie chodzą w formie wolontariatu. A tak się składa, że miałam zajęcia w domu dziecka i te dzieci, to naprawdę mają chuj***. Już pomijam, że też są odrzucane w szkołach, bo z bidula, też się z nich śmieją. To nie mają na tym globie nikogo, zero wsparcia, zero miłości i.... głupiej podpórki ekonomicznej. Często naprawdę zawalają szkołę, potem wychodzą do wielkiego świata i powielają to co robili rodzice. Nie każdy, ale naprawdę duża większość. I wszystkie nadużycia, przemoc jakie do tej pory zdarzają się w takich placówkach. I w rodzinach zastępczych także ;) Fajnie by było jakby taka RZ się zżywała z dzieckiem, ale nie zawsze tak jest, nie raz to po prostu kolejne hajsy w budżecie. Więc napisz mi czym będą różnić się szykany i życie pod górkę w bidulu, a mankamenty, które (nie raz na pewno duże) dziecko dozna w rodzinie "dwie mamy"? Tam przynajmniej będzie miało miłość, wparcie no i pomoc w osiągnięciu czegoś w życiu, także po ukończeniu 18 roku życia. Oczywiście może się okazać, ze rodzice będą beznadziejni tak samo w przypadku homo jak hetero.
Argumentem często jest też fakt, że dziecko nie może decydować czy chce być w homo układzie. To prawda, nie może też decydować czy chce dorastać w domu dziecka ;)
Sytuacja jest ciężka, ale skoro są kraje, gdzie to przestaje być problemem może i Polska taka będzie.

Vanillia

Agresja na tle rasistowskim nie jest zagrożeniem. Tylko naprawdę głupi człowiek mógłby atakować drugiego za to, że ma inny kolor skóry. Więc właściwie tylko małe dzieci mogłyby się tak zachować. Jak podrosną to zrozumieją, że się ośmieszają tą agresją. A za młodu może rodzice ich pohamują, bo nie będę chcieli skandalu.
Gorzej z takimi sprawami jak ataki na tle orientacji seksualnej. Na to naprawdę jest przyzwolenie.
Z tymi sierocincami i RZ to masz rację. Same patologie. Jedyny plus z homoseksualnej rodziny jest taki, że w domu nie będzie agresji. W szkole będzie. A w sierocincu w obydwu miejscach.
Ja chciałem napisać, że dobro dzieci jest najważniejsze. A nie zapewnimy im całodobowej ochrony. Taki Elton John może sobie załatwić 100 ochroniarzy ale nie przeciętne dziecko.
Agresja jest wszędzie. Nie wiem dlaczego np. wobec rudych jest agresja. Lepiej jak dziecko ma inny kolor skóry bo przynajmniej otoczenie będzie musiało reagować na ataki na niego. Ale jak dziecko jest atakowane tak sobie, to też nikt go nie będzie bronił. A ataki na mniejszości seksualne w ogóle w pewnych środowiskach to tradycja. A w innych może nie tradycja ale tak jest powszechnie. Dobrze powiedział Jacyków: ,,nie chciałbym aby z powodu mojej orientacji seksualnej moje dziecko miało problemy". Ale inni homoseksualiści jakby nie widzą problemu. A problemy będę. Nie unikniemy tego. To skończy się tragedią.
Znam też ludzi, którzy naprawdę uważają, że takie rodziny są dysfunkcyjne. Więc nie chodzi tylko o to co ja napisałem (agresja przeciwko takim dzieciom) ale że taka rodzina po prosu jest szkodliwa. I oni w to naprawdę wierzą. Więc nie wrzucajmy wszystkich to jednego worka z napisem ,,nietolerancyjni".

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Tak Jacykow props dla niego, że jest empatyczny, że myśli tak pragmatycznie. Tylko znowu cofamy się do momentu, w którym uświadamiamy sobie, że społeczeństwo samo z siebie się nie otwiera. Najpierw trzeba je jakąś zmianą uderzyć obuchem w łeb, co spotyka się z falą bulwersu, żeby zaowocowało to w późniejszych czasach uznaniem czegoś za normalne. I dzięki temu mam dziś na sobie spodnie :) i mogę iść do urny wyborczej. Teraz nikogo to nie dziwi, ale nie można by było tego napisać x lat temu.
Co do dysfunkcyjnych rodzin.... lepiej zapytać, które są funkcjonalne? Bo nie oszukujmy się pomijając wątek homo. W heterorelacjach rozwody, zdrady, przemoc, alkohol, samotne rodzicielstwo, wymuszanie presji na dzieciach, ojcowie-tyrani, despotki-matki. Jakby zlustrować wszystkie polskie rodziny obawiam się, że mało, która mogłaby dostać medal "rodzina w pełni funkcjonalna". Najważniejsza jest miłość, akceptacja i wsparcie i nikt mi nie wmówi, że samotna matka czy ojciec, który jest oddany latorośli nie może dać dziecku o wiele więcej niż pełna rodzina, gdzie matka jest nieobecna a ojciec sfrustrowany. Wystarczy porozmawiać z ludźmi, którzy dorastali w takim toksycznym układzie.
Racją jest, że dobro dzieci jest najważniejsze. A boli to, że tyle osób zamiast dbać o własne podwórko, zagląda na podwórko innych. Moralizują i rzucają kamieniami, choć sami mają lichy kręgosłup moralny.
Pozdrawiam

Vanillia

Lepszy samotny ojciec, albo samotna matka niż dwóch ojców albo dwoje matek. Pomijam sam wpływ takiej rodziny. Bo głownie chodzi o to, że takie dziecko nie przetrwa w agresywnym otoczeniu.

Shadow_dawnego_ggggggg

Żeby coś się zmieniło to nie można się odwracać od tematu.
Kilkoro dzieci swoje wycierpi dzisiaj żeby jutro inne mogły mieć lepiej.
"Vanilia" podała Ci to na przykładzie praw kobiet które nie zmieniły się z dnia na dzień bez bólu i walki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vanillia

Abp STANISŁAW Gądecki stwierdza:

,,Pomimo wakacji, które powinny być czasem odpoczynku i refleksji nad pięknem natury stworzonej przez Boga, w kraju rozgorzały polemiki odnośnie do >>ideologii LGBT<< (gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transseksualnych). Ma to zapewne związek z ofensywą środowisk LGBT+ i ze znaczącym wzrostem liczby tzw. marszów równości organizowanych w naszym kraju, a także z zaplanowanym przez niektóre samorządy wprowadzeniem po wakacjach do programów szkolnych nowego, zgodnego z założeniami tej ideologii, podejścia do edukacji seksualnej"

TAK, OŚWIDCZAM, LGBT ZNISZCZYŁO MI WAKACJE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones