PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 908
ocen
6,1 10 1 69908
5,9 15
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Żebym został dobrze zrozumiany.............Nowy Robocop to w zalewie śmieci typu Avengers czy inny Kapitan Hameryka ----całkiem przyzwoita produkcja. Na tle wyż/wym.popłuczyn ---jest " Forestem Gumpem" ...Nieźle zagrany , bardzo fajne efekty ...tylko ....no właśnie! TO TYLKO ! Stary Robocop był filmem przebojowym , nowym by nie powiedzieć szokującym . Miał to coś. Jasne że z obecną produkcją nie wytrzymuje próby czasu i porównywań np.efektów specjalnych. Ale tamtego Alexa Murphyego pamiętam do dziś a tego zapomnę za tydzień. Nota ---6 pkt. Jak najbardziej...

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

Robocopa TRZEBA było odgrzać. Nieruchawa, srebrna puszka w końcu otrzymała dynamizm.
Szkoda tylko że nie było tyle "mroku" i klimatu co w wersji z lat 80.

Jestem fanem obu wersji. Każda ma wady i zalety.

ocenił(a) film na 6
szybki1244

Też się zgadzam , ale niestety nie da się wrócić do klimatu tamtych lat. Łatwość pozyskiwania efektów komputerowych prowokuje do kręcenia filmów niczym teledysków , szybko, barwnie, efektownie, ale niewątpliwie klimat gdzieś się zatraca po drodze ...

ocenił(a) film na 1
szybki1244

Lepiej odgrzej sobie grochówkę w mikrofali.

ocenił(a) film na 4
Jaberwoocky1

Zgadzam się w pełni :)

ocenił(a) film na 5
scricxovan

Klimat to miała jedynie pierwsza część 2 i 3 to była tragedia więc z miłą chęcią obejrzę remake.

ocenił(a) film na 4
ChubakaCieLubi

Dokładnie tak ale część 2 klimatu tego nie popsuła :) a dziwoląga nr 3 nawet nie próbowałem patrzyć.p

ocenił(a) film na 5
scricxovan

Brak oryginalnej muzyki i krzywego zwierciadła z 1 części dla mnie to już nie było to.

Obejrzałem dziś remake, prawdopodobnie miał to być 1 film z kilku ponieważ na początku i na końcu miał zbroję bardzo bliską oryginałowi.

Ale cholernie nie pasowało mi to że zachowali mu tą dłoń no i sam aktor odegrał robocopa marnie a to trudne.

Film był też za szybki jak na takiego klamota strasznie szybko się poruszał, rozumiem że chcieli przyspieszyć nieco powolniaka ale kurdę zrobili z niego atletę.

No i bez klimatu i tu nie chodzi o klimat lat 80 tylko Paula który robił filmy bezkompromisowo a ten film to po prostu średniak

Myślę że jest lepszy niż 3 ale gorszy niż 2.

Jaberwoocky1

"Są filmy których nie należy "odgrzewać"...."

Pełna zgoda. Od siebie dodam, że do tej kategorii należą wszystkie filmy amerykańskie.

ocenił(a) film na 6
Jaberwoocky1

To nie jest zły film, jest inny. Wszystko kwestia gustu, a nad gustami jak wiemy się nie dyskutuje. Oglądałem Robocopa w lutym 88 w kinie i nie można porównywać tych dwóch filmów lub oceniać jednego względem drugiego, to tak jak by porównywać Dacie z lat 80 z nową obecnie - można, ale jaki sens?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones