PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9155}

Rewolucja

Revolution
6,1 2 286
ocen
6,1 10 1 2286
Rewolucja
powrót do forum filmu Rewolucja

6/10

ocenił(a) film na 6

pierwsze pół godziny rewelacja, jednak im dalej tym słabiej, zabrakło mi w tym filmie dobrej historii, scenariusza; realizacja natomiast zachwycająca, klimat, scenografia, kostiumy; w dodatku Al Pacino, co prawda nie zagrał nic szczególnego, ale ma kilka świetnych scen, stąd nie rozumiem nominacji do Malin
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Jak na Al'a to przeciętnie. Jednak scena kiedy trzyma syna gdy ten jest w malignie świetna. Zdecydowanie największą wadą tego filmu jest brak ciekawego scenariusza. Reszta jak piszesz na dobrym poziomie.

kaioken26


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 9
Pauleta

a ja dałem 9/10 za to że ten film się dosyć mocno wyróżnia, jest jednym słowem inny, i pochłonął mnie doszczętnie jak go oglądałem co się nie zdarza (sam nie mogę się sobie nadziwić). Poza tym ciekawostką jest że praktycznie nikt go nie zna, to tak jakby tajemnicza pozycja na filmografii Ala P.

Pauleta

Seans od początku skłania do przemyśleń, bez wciskania widzowi morału. Mało jest takich filmów. Dodatkowy plus to ukazanie brutalności bez epatowania nią w kadrze.

To nie jest film, który trzeba zobaczyć, ale jeżeli lubi się w filmie elementy dramatu, to raczej warto.

Pauleta


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones