PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174456}
3,4 5
ocen
3,4 10 1 5
Revenge of the Stolen Stars
powrót do forum filmu Revenge of the Stolen Stars

Dzięki problemom we współpracy z Kinskim, udało się zrobić ciekawą, nietypową scenę (mam na myśli drugą scenę z jego udziałem, w której tłumaczy coś głównemu bohaterowi, pojawiając się w różnych miejscach pokoju), co nie wiem czy zostało odebrane w ten sposób przez innych oglądających.
Główny bohater filmu jest grany przez Barry'ego Hickey'a, który nie wywołał we mnie żadnej pozytywnej emocji, a ów postać to gość, któremu przytrafiają się różne dziwne sytuacje. Film jest dziwny, jest to bardzo B-klasowy B-klas, który zawiera poza scenami z Kinskim, inne niezłe sceny, przynajmniej w moim mniemaniu. Ogólnie przyznam, że podoba mi się dziwna atmosfera jaka panuje w tym filmie, zwróciłem uwagę na scenę, gdy Gene brał prysznic, a w łazience były różne karaluchy, pająki, czy chociażby na sceny z pokojówką, którą grała tajemnicza z wyglądu Joycelyne Lew. Poza tym fabuła filmu to kompletny żart, no i pomimo pozytywnych elementów jakie znalazłem, swobodne dotarcie do końca filmu wiąże się z problemami, więc jest to dziełko dla wytrwałych.

ocenił(a) film na 2
rockystallion

gdzie pan widział ? bo szukam...

ocenił(a) film na 4
Illegal_Slut

Fajnie, że są jacyś zainteresowani tym filmem. Wysłałem prywatną wiadomość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones