PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862593}

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City
4,9 11 353
oceny
4,9 10 1 11353
4,3 7
ocen krytyków
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
powrót do forum filmu Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Ten film będzie .....

ocenił(a) film na 3

Będzie na zasadzie, próbowaliśmy ale wyszło jak wyszło. Za bardzo chcą połączyć RE2 z jedynką w jednym filmie, co zawsze wychodzi w stylu "Misz Masz" czyli wszystko i nic. A obsada przelewa czarę goryczy tego "Misz Maszu".

Może chęci będą dobre, ale wykonanie z pewnością będzie kiepskie. Ten film powinien pójść do poprawki, pod względem CGI, aktorów, fabuły (aby skupić się na pierwszej odsłonie gry, bądź tylko na drugiej, jedno z dwóch ). Wtedy może by to miało ręce i nogi i mogło by otrzymać miano najlepszego filmu RE jaki powstał.

MaXXi

Ja tam czekam z niecierpliwością, po filmach z Alice nic gorszego nie będzie. A może warto dac szanse? Nie można mieć wszystkiego. Mi się podoba, że jest dużo sxen odwzorowanych z gier. Co do części się zgadzam, fajnie jak by zrobili np 1 z residenta 1 i druga część z residenta 2. No ale cóż. Nie ma co wybrzydzać. Ja to bym chciała aktorów z cut scenek z pierwszego residenta dla mnie to jedyni oryginalni

ocenił(a) film na 3
olus2417

Jeżeli chodzi o filmy aktorskie to raczej dalej pierwsze RE z 2002 będzie No1. Jeżeli chodzi o przystępność do gier to ten film ma szanse stać się numerem jeden i pobić wszystko co było wcześniej. Jednak wydaje mi się, że film za dużo chce pokazać w jednym filmie przez co może wyjść z tego takie "wszystko i nic" - gdybym się nie interesował, to pomyślałbym że to film NETFLIXA dosłownie, ale aż dziw mnie bierze że SONY to robi i że np: CGI są takie słabe. Aha no i byłbym zapomniał, Albert Wesker aktor do postaci też całkiem OK dobrany. Ale ogólnie casting do najlepszych nie należy. Na pewno da się szanse, ale już teraz nie ma co robić sobie nadziei na jakiś HIT czy B. Dobry film. Chyba jedyne co ratuję tą produkcję, to właśnie wierność grą, dlatego go obejrzę.

olus2417

"Mi się podoba, że jest dużo sxen odwzorowanych z gier. "

Tylko po co w takim razie oglądać film, skoro już i tak dobrze pamięta się te sceny z gier? Strata czasu.

MaXXi

Trochę nie łapię tego hejtu na ten film. Sześć części filmów, które do tej pory powstały, to śmierdzące padliny, które nie są dobrymi filmami nawet, gdy traktuje się je osobo, bez związania z marką. No, może część pierwsza jeszcze od biedy będzie filmem oglądalnym - ale wciąż nie będzie do dobra produkcja.

W reboocie widać póki co pewne przesłanki, że będzie lepiej. Poza wyjątkowo kiepskim castingiem, to generalnie jest parę pozytywów. Po pierwsze, film będzie dużo wierniejszy materiałowi źródłowemu niż gówna Andersona - jest i posiadłość i posterunek policji. Po drugie, jest trochę odniesień do scenek z gier.

Chociaż w sumie casting w poprzednich filmach też był beznadziejny. Główną rolę grała kłoda drewna znana jako Milla Jovovich. W pozostałych rolach Carlosa grał Arab, Chrisa Redfielda to beztalencie z Prison Breaka, a Alberta Weskera jakaś kolejna kłoda drewnia. Tam tylko Sienna Guillory jako Jill była fajna.

Hayes

Ale większości osób tamta obsada nie przeszkadza bo jest Mila która się wzięła z du%$$# . Ja czekam na film i bardzo chętnie go zobaczę

olus2417

Większości osób komentujących albo jeszcze się nie urodziła, gdy premierę miały Residenty Andersona, albo ich w ogóle nie pamięta, bo to było 20 lat temu :)

Jakby te skomlacze filmwebowe miały lepszą pamięć, to przypomniałyby sobie jak tam beznadziejne były postacie filmowy. Były i fatalnie zagrane i fatalnie dobrane (do dziś nie wiem kto wpadł na pomysł wyciągnięcia gdzieś z jakiejś szafy Wentwortha Millera) i przede wszystkim fatalnie napisane.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
MaXXi

Jestem po seansie i niestety trafiłeś z prognozą w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones