PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Witam!
Ja nie kieruje sie podczas oceny filmu tym, co pisza inni... nawet gdy, jak to ktos uzasadnia, to jest 81% innych... :) (oceniajacych tą pomyłke pozytywnie)

Dla mnie ten film to kompletna żenada! Typowa amerykanska bzdura! Kicz! kanał! NIC NOWEGO! Kompletnie bez zaskoczenia!
Glowni bohaterowie (on i ona) to chyba terminatorzy. haha! Tylko biedny gosc w z bmw zginal tak, jak gina normalni ludzie w normalnym zyciu - czyli od razu po "smiertelnym ciosie" Natomiast czarny charakter jak zawsze, przewidywalny ze az boli i czekalem tylko, az na koncu zatrzyma kule jak Neo... Pewnie by to zrobil, ale w obawie przed ostakrzeniem o plagiat zrobiono inna koncowke...;)

ehhhh!
I tak za duzo czasu stracilem na pisanie o tym chłamie!

OSTRZEGAM! Strata kasy!!!
Wes Craven niech sie lepiej wezmie za kolejna czesc durnego Krzyku. To mu chyba lepiej pasuje!
ocena 1/10 (bo nie ma zera)

ocenił(a) film na 5
dia8el

Krzyk nie byl durny. Moze tobie sie nie podobal ale innym bardzo, wielu by chcialo czwarta czesc Krzyka bo to klasyka slashera!!!

Poznaj_Rzeznika

arkurat! przeciez wszyscy dobrze wiedza i potwierdzaja to fora, ze tylko pierwsza czesc Krzyku byla jeszcze "znosna"... pozostale to komercha i kaszanka...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
dia8el

Kevin Smith przewidział,ze w nastepnej czesci krzyku morderca bedzie malpa....jesli faktycznie takowa powstanie to bym sie nie zdziwil,a nawet pozytywnie bym sie dal zaskoczyc,wkoncu od rodziny malp jestesmy wie3c kto wie czy ktos z mordercow z poprzednich czesci nie byl z nia bardziej spokrewniony niz ewolucyjnie :D pozdrawiam

khaymann

dla mnie to tylko jeszcze jedna informacja, ktora potwierdza moja ocene filmu. Zalosny

dia8el

No a najbardziej mnie wkurza ten kretynski tytul. Jak sie okazuje, nie ma nic wspolnego z trescia, nie jest to zadna zagadka - to po prostu chwyt na ludzi. NIE OGLADAJCIE TEGO ZA NIC W SWIECIE!

dia8el

Red eye to podobno w nomenklaturze lotniczej nazwa "nocnego lotu", czyli takiego jakim leciała para bohaterów. Nie uważam, żeby to było wielkie nic. Może żadne mistrzostwo świata, ale dobrze podana rozrywka z ciekawym pomysłem na realizację, dającym dość nietypowy efekt. Mówię oczywiście o akcji rozgrywanej w samolotowych fotelach, co powoduje skupienie na dramatycznej, pełnej napięcia i powiedziałabym, intymnej grze toczącej się między bohaterami. Ja osobiście kupiłam ten chwyt, bo został bardzo sprawnie zrealizowany, co oczywiście nie udałoby się bez fantastycznego jak zawsze Cilliana Murphy'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones