PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026113}
6,6 25 710
ocen
6,6 10 1 25710
7,2 51
ocen krytyków
Reality
powrót do forum filmu Reality

Widziałam film póki co tylko raz - na pewno do niego wrócę - zastanawiam się jednak, jak rozumiecie sceny, w których kot ewidentnie wcześniej uwiązany utrzymywany był jako nadal znajdujący się pod łóżkiem? Jak rozumiecie obecność drugiego kota w dziecięcym samochodzie? I ostatnie - jak odebraliscie sceny już po przyznaniu się, kiedy jeden z agentów wychodzi po wodę? Nie doszukuję się drugiego dnia, choć mam swoją teorię, ale z chęcią poczytam, czy innych uwagę też przykuły te sceny i jak je widzą już po seansie :)

abcdefghi

Też mnie one zastanowiły i chętnie dowiem się czy miały jakieś znaczenie

abcdefghi

no kot był najpierw pod łóżkiem, a jak go wyciągnęła, przywiązali go do regału, myślę że to Reality w sytuacji bez wyjścia, ten mały kot siedzi w małym pickupie z flagą Texasu, ultraTrumpowego stanu, więc może coś w stylu wyrolowała Trumpa, przejechała się na nim, z wodą nie zwróciłem uwagi

ocenił(a) film na 5
abcdefghi

Ja natomiast zauważyłem, że pies został zamknięty w kojcu, co mogło sugerować, ze Reality także trafi za kratki.

ocenił(a) film na 4
abcdefghi

Ale wiecie, że cały scenariusz oparty jest na nagraniach zatrzymania i przesłuchania Reality? Pies został zamknięty w kojcu w filmie, bo został zamknięty w kojcu w rzeczywistości. Reality raczej nie przewidziała własnego zatrzymania, kiedy kupowała ten kojec... Jedynie ślimak mógł mieć jakieś znaczenie, bo ewidentnie został dodany przez reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones