PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817650}

Raport

The Report
6,7 3 797
ocen
6,7 10 1 3797
5,8 11
ocen krytyków
Raport
powrót do forum filmu Raport

Z dużym wskazaniem na "może" i "wnuczkowie".
Patrz: Polska teraz :)

ocenił(a) film na 7
dannyboi

Spytaj lepiej kogoś starszego który rząd sprowadził do Polski więzienia CIA to przestaniesz pisać głupoty.

adamcpdst

No właśnie. Nawet pokazali polski napis.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

O czym ty do mnie mówisz?
Urodziłem się w '78 roku.
Coś tam pamietam.

ocenił(a) film na 7
dannyboi

Jest jeszcze jedna dość istotna różnica, którą ten film pokazuje: instytucje publiczne w USA szanują się wzajemnie i nie dezawuują z powodu, że partii nie podoba się dana decyzja. Wywiad kombinuje ile może, byle nie przyznać, że za państwowe pieniądze finansował zabawy dwóch sadystów - jednak odbywa się to z zachowaniem procedury. Nikt nie nazywa pani senator i jej zespołu "grupą kolesi przy kawie i ciastkach", mimo że pewnie chcieliby utopić ich w szklance wody.

dannyboi

Ale komu przeszkadza torturowanie terrorystów

DonVitoCorleone

Myślę, że każdemu zdrowemu na umyśle człowiekowi. A jeszcze większy problem jest w tym, że w większości to nie byli terroryści. Nawet nie to, że ktoś się pomylił, że oni myśleli, że on jest kimś innym, niż w rzeczywistości. Śledztwa pokazały, że do obozów trafiali zupełnie przypadkowi ludzie, nie do końca nawet wiadomo dlaczego. A jak już taki ktoś wpadał do tego systemu, to im bardziej był przypadkowy tym gorzej dla niego, bo potem kompletnie nie było wiadomo co z nim zrobić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DonVitoCorleone

Zakładam że dla Ciebie zdrowi na umyśle to np panie Holland i ostaszewska

ocenił(a) film na 5
DonVitoCorleone

Nie każdy muzułmanin, chrześcijanin czy protestant jest stuknięty. Chociaż fakt wiara jako taka ryje banie. I nie ważne w jakiego bożka się wierzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones