PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817650}

Raport

The Report
6,7 3 825
ocen
6,7 10 1 3825
5,8 11
ocen krytyków
Raport
powrót do forum filmu Raport

Jest to naprawde dobry film ktory porusza bardzo wazny temat ale jest bardzo przegadany jest mnostwo czytania i jesli jestes osoba zmeczona po pracy to prawdopodobnie zasniesz i nie dotrwasz do konca. Musisz byc wyspany miec swiezy umysl wtedy film cie mile zaskoczy. Poruszono w nim arcywazny temat i sie dziwie ze rzad USA pozwolil na to by wogle powstal. Oni bardzo czesto nie lubia pokazywac prawdy a na prawde nawet maja okreslenie jako 'teoria spiskowa'. Tematyka filmu nie jest niczym nowym bo w sporej ilosci filmow juz mielismy motywy torturowania wiezniow za pomoca wody itp. Niestety narod amerykanski to w duzej mierze banda debili ktora do teraz po 18latach wierzy w zupelny brak kontroli na amerykanskim niebie ze mozna tak po prostu porwac sobie 4 samoloty z ktorymi wieze kontroli lotow nie mialy kontaktu a nawet w Polsce gdy dochodzi do sytuacji braku kontroli z automatu sa wysylane samoloty f-16 ktore eskortuja delikwenta. W USA w ciagu kilku godzin porwano 4 samoloty i ani jeden nie dostal eskorty mysliwcow... Amerykanskie imbecyle nawet sie nie zastanawiaja nad tym bo sa tak otumanieni ze szok... I ci sami imbecyle wierza ze twin towers i wtc7 zawalily sie tak szybko od pozaru. W zakutych lbach nawet nie zastanawiaja sie ze upadek wiez lamal prawa fizyki i nie powinno byc takiego rozprysku na boki no i upadku w 10 sekund. Ja wiem ze jest jakas grupa Amerykanow ktora w te bajke nie wierze ale niestety jakies 70% uwaza ze to terrorysci a wieze upadly lamiac prawa fizyki od uderzen samolotow... Co do filmu to specjalnie nikt nie zakupil kopii do polskich kin by Polacy nie zaczeli sie zastanawiac czy czasem ten ich najwiekszy sojusznik ktoremu nasz rzad taaaaak lize duuuuppe nie jest taki krystaliczny. Przeciez w polskich mediach praktycznie USA jest non stop przedstawiana w samych superlatywach i naprawde nie pamietam dziennika czy teleskopu gdzie dziennikarze krytykuja amerykanski rzad... O ile dobrze pamietam to nawet temat 447 JUST ACT ktory podpisal Trump a to uderza bezposrednio w Polakow nie bylo komentowane w mediach publicznych... Temat bulwersujacego usuniecia polskiego pomnika katynskiego w Jersey City ktory stal kupe lat tez prawie wcale komentowany nie byl... Jak wala nas miedzy oczy media publiczne milcza i gdyby nie internet to marne szanse bysmy mieli by sie dowiedziec od 447 JUST ACT i bulwersujacym usunieciu pomnika ktory stal od dziesiecioleci i nagle przeszkadza...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

W punkt - 2 razy zasnęłam, bo człowiek zmęczony po pracy, a do tego to całe czytanie :D Za 3 podejściem już było na świeżo ;)

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Teorie spiskowe są w modzie. Zastanawiam się jak to jest możliwe, że nikt nie przedstawił niezbitych dowodów na twoją teorię o zamachach 11/9, a tu mamy taki film. Film o raporcie odnoszącym się do garstki ludzi, w porównaniu do "spisku 9/11", na dodatek działających poza granicami USA i co, tam żadnych dowodów, dziennikarskich śledztw a tu bardzo nieprzychylny senacki raport i film. Nie daję wiary, że można było zaplanować i wykonać zamach na terytorium USA bez pozostawienia śladów.
ps. korzystaj proszę z polskich liter.

ocenił(a) film na 7
skarp

Bede pisal tak jak lubie wazne ze jest z sensem. Wole pisac tak i z sensem niz pisac bezlkot z polskimi znakami to tak na poczatek. Przeciez wiele sladow nie udalo sie zatrzec jest tego sporo ale przez uznawanie tego za 'teorie spiskowe' wiele dowodow nie bylo brane pod uwage. Przeciez sami strazacy ktorzy pracowali w gruzach wielokrornie robili wywiady o tym ze to nie moglo byc normalne zawalenie sie wierz bo nie bylo sladow szkieletu wiezowcow. Wszystko bylo poscinane. Sa zdjecia poscinanych kolumn o trojkatnym ksztalcie z podtopiona stala dokladnie tak samo jak w kontrolowanych wyburzeniach. Sam pozar po zawaleniach sie wiez trwal blisko pol roku a to nie jest mozliwe na skutek zwyklego pozaru tylko na skutek uzycia silnych ladunkow rozdaju termitu co roztapia stal. Skad plynna stal ktora widzieli strazacy? Poczytaj sobie ciekawostki o polaku ktory byl szefem firmy ktora pracowala przy odgruzowywaniu ile par butow dziennie musieli wywalac bo topila sie podeszwa a wez pod uwage ze specjalistyczne robocze buty wy3muja od dolu nawe 300 stopni.Skad taka temperatura po tygodniach i miesiacach zastanow sie.Jest mnostwo dowodow ktore rzad USA specjalnie wrzuca do worka jako sciemy i teorie spiskowe by siac dezinformacje. I nie obraz sie bo jesli uwazasz ze 414 metrowy budynek rozsypuje sie z taka sila na boki i w dol nie pozostawiajac wogle rdzenia to jestes zwyklym debilem jak 70% Amerykanow ktorzy ciagle mysla ze to od samolotow padlo. I pamietaj przy jakiejkolwiek katastrofie budynku i jakimkolwiek zawaleniu nie bylo opcji by szafy polki meble byly tak rozdrobnione i w tak malenkich kawaleczkach. O tym tez strazacy i policja mowili nie raz. Wszedzie byl pyl nawet ekrany komputerow byly w paru centymetrowych kawalkach a powinny byc zgniecione nie rozprute w pyl. A CIA i MOSAD plus rzad usa beda to ukrywac na kupe lat bo gdyby prawda wyszla na jaw by sie okazalo ze bezzasadne bylo zabicie Husseina atak na Afranistan i cala wiosna ludow pozniejsza. Musisz zaczac obiektywnie patrzec bo wiele razy na swiecie jakis oficjalny raport koncowy byl jedna wielka sciema...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Skoro "bedziesz" pisał jak lubisz, to mało kto będzie chciał to czytać. Nie jestem specjalistą i trudno mi ocenić zasadność wszystkich argumentów, mam wątpliwości. Możesz uważać mnie za debila albo nie, ale pewność z jaką się wypowiadasz przypomina mi sposób w jaki wypowiada się przewodniczący jednej sejmowej podkomisji.

ocenił(a) film na 7
skarp

Nie wiem po co zaraz jakies porownania do jakiegos polityka... Domyslam sie ze piles do mnie w sprawie zwiazanej ze smolenskiem ale gdyby 9/11 bylo wszystko ok tak samo jak ze smolenskiem to nie bylo by tylu pytan bez odpowiedzi. Gdyby 9/11 byl naprawde zwyklym atakiem terrorystycznym wykonanym tylko dzieki samolotom nie bylo by takiej masy niedomowien... To ze ktos uwaza 9/11 za teorie spiskowa i bajki nie znaczy ze nie jest to prawda. Zadam ci proste pytanie ktore wiaze sie tez z fizyka: JAK TO JEST MOZLIWE ZE 414 METROWY WIEZOWIEC (O POWIERZCHNI 250 TYSIECY METROW KWADRATOWYCH PELEN SZKLA BETONU STALI I ZAZNACZAM MILIARDOW NITOW KTORYMI BYL ZESPOLONY KAZDY WIELKI ELEMENT STALI)ROZSYPUJE SIE W PYL DO SAMEGO METRA W 11 SEKUND? WYTLUMACZ MI TO GDZIE BYLY ELEMENTY KONSTRUKCJI RDZENIA GDZIE COKOLWIEK POSKRECANEGO NIE ZAMIENIONEGO W PYL? PRZYPOMINAM 414 METROW W 11 SEKUND. LUDZIE SKACZACY Z NAJWYZSZYCH PIETER LECIELI PRAWIE 10 SEKUND ZANIM WALNELI W BETON. JAK TO JEST MIZLIWE ZE WIEZOWIEC ZAPADL SIE CALUTKI Z SZYBKOSCIA SWOBODNEGO SPADANIA? WATPIE ZE MI NA TO ODPOWIESZ BO W TEN DZIEN 3 WIEZOWCE ZLAMALY PRAWA FIZYKI. I zanim bedziesz mnie porownywal z jakimis oszolomami to pomysl logicznie i zastanow sie nad prawami fizyki bo sa rzeczy ktorych bez uzycia termitu i innych ladunkow wybuchowych sie zrobic nie da. A gdybys twierdzil ze gadam bzdury ze to jest niemozliwe to przypominam ze przez 9/11 byly w wiezach remonty i byly tez epizody gdy wyproszono nawet pracownikow ochrony i w ciagu 2 tygodni dzialy sie dziwne rzeczy w budynkach. Wtedy montowano ladunki wiec nie stalo sie to na chwile przed 9/11 ten montaz trwal dlugo. Czasem zanim bedziesz uwazal kogos za oszoloma zastanow sie na prawami fizyki i pomysl logicznie ze dla wielkiej kasy i zyskow z przyszlej wojny mozna(no i kasy z ropy)zrobic taka 'falszywa flage'.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

No brawo, domyśliłeś się. Ale nadal nie piszesz poprawnie i WRZESZCZYSZ używając wersalika. Możemy nadal się spierać ale kulturalnie i po polsku. Pozdrawiam

punisher822_filmweb

Teatrzyk dla gojów.

punisher822_filmweb

Też zasnęłam :/

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

I male sprostowanie zwiazane z polskim pomnikiem z JERSEY CITY. Dzieki polskiej POLONII i wielu ludzi aktywnych dzieki internetowi pomnik nie zostal usuniety.Stoi tam dalej ale to tylko i wylacznie dzieki protestom tamtejszej POLONII.Gdyby sie nie zrobilo glosno na temat tych prob usuniecia pomnika to zapewne by go usunieto.Szkoda ze w naszym kraju politycy robia praktycznie wszystko co sobie zaplanuja w gabinetach a protesty jak sa to malutkie a nawet najb.chore ustawy po prostu zostaja zatwierdzone.Bierzmy przyklad od amerykanskiej polonii bo jak widac mozna demokratycznie sie postawic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones