PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646805}

Randka z królową

A Royal Night Out
6,3 12 621
ocen
6,3 10 1 12621
Randka z królową
powrót do forum filmu Randka z królową

Film naprawdę przypadł mi do gustu - spodziewałam się lekkiej komedii i to dostałam. Oczywiście bez górnolotności i patosu, ale ładny, przyjemny film - brytyjski humor i świetne kostiumy! :)
I ciekawostka: na seans poszłam do warszawskiej Arkadii i niby nic dziwnego, ale... widziałam w kinie tajemnicze plakaty ze św. Mikołajem. Wy też? ani żadnej informacji, tylko hasło: czekam na listy.

leilaamira

Tak się zastanawiam, czy warto się na ten film wybrać. Bo jednak bardzo lubię takie klimaty ale jakoś nie mogę się zdecydować :) A tę reklamę z Mikołajem też widziałam przed jakimś seansem i zastanawiałam się właśnie o co chodzi! Bo to taka mega symatyczna scena była!! ;)

Indyferentyzm

no właśnie! i był tam również dopisek #czekamnalisty; W necie nie ma żadnych szczegółów oprócz tego, że jest to związane z jakimś konkursem na instagramie.

an_leszczynska

Coraz bardziej zaczyna mnie to intrygować :D

an_leszczynska

To jest konkurs fotograficzny. Na facebooku też można znaleźć informacje o nim.
Organizowane przez film "Listy do M". Tam Karolak grał Św. Mikołaja. Dosyć niesfornego. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones