PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646805}

Randka z królową

A Royal Night Out
6,3 12 621
ocen
6,3 10 1 12621
Randka z królową
powrót do forum filmu Randka z królową

Randka z królową

ocenił(a) film na 1

Nudny, monotonny film. Elżbieta II i jej siostra przedstawione jako dwie idiotki, nie mające pojęcia o życiu. Para królewska, jako dwa smutasy, które jako jedyne w Anglii nie cieszyły się zakończeniem II WŚ. Dramaturgia wydarzeń, i ich fabuła na poziomie przedstawienia szkolnego dla 1-szo klasistów. Naprawdę kiepskie kino. Podobne sytuacje, powtarzane kilkukrotnie (wiem, zapewne tak właśnie wyglądała ta noc, dla obu Pań, no ale skoro tak to po co to filmować). A na koniec deser - pocałunek poza kadrem, któremu przygląda się strażnik Royal Air Force z miną Rowana Atkinsona. Okropny badziew!

atyp1

Zgadzam się, wstyd mi, że poszłam na to do kina...Cały film czekałam na coś, żeby coś się wydarzyło ciekawego, a tu nic. Ja się tak czułam, jakby właśnie 6-letnie dziecko opowiadało mi historyjkę, ale to naprawdę jest nic w porównaniu z http://www.filmweb.pl/film/Kryptonim+U.N.C.L.E.-2015-583309 , to dopiero była MASAKRA.

atyp1

Uff, całe szczęście, że jednak nie poszłam na to do kina. Bardzo czekałam na ten film, ale się zawiodłam. Twórcy tego pseudodzieła wypromowali się na znakomitym filmie "Jak zostać królem", więc narobili mi nadziei. Fabuła lekko osnuta na Oscarowych "Rzymskich wakacji", ale w niezmiernie nudnej, angielskiej wersji. "Randka z królową" nawet nie umywa się do ww. filmów. Zupełnie bez polotu, a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones