PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506606}
4,9 32 671
ocen
4,9 10 1 32671
3,1 10
ocen krytyków
Randka w ciemno
powrót do forum filmu Randka w ciemno

Wszystko inne jest słabe zwłaszcza Linda

sador1991

a ty gdzie oglądałeś ten film? w kinie?

ocenił(a) film na 6
AngerPL

Tak w kinie

ocenił(a) film na 7
sador1991

Zgadzam sie Linda to porazka,widac ze jego karira zmiezmierza ku koncowi

zegan333

Dokładnie.Kiedy Linda przemawiał śmiałam się najbardziej.Z tej żałosnej gry aktorskiej oczywiście:)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
sador1991

najlepszy w tym to filmie byl Wrocław :]

ocenił(a) film na 8
sador1991

Fakt

sador1991

Gdyby nie Dereszowska to bym umarła z nudów przy tym filmie.Strata czasu..;/

ocenił(a) film na 6
nellcia1993

A mnie tam się podobał, ta Majka była całkiem sympatyczna.

ocenił(a) film na 4
sador1991

Film kmiotowaty, ale to w końcu komedia romantyczna więc czego się więcej spodziewać. Jeśli oglądasz seriale w TVP typu "M jak miłość" to pewnie podejdzie pod gust. Dereszowska spox, ale to niczego nie zmienia. Chała!!!!

ocenił(a) film na 6
sebala81

Słabizna

ocenił(a) film na 2
sador1991

Zgadzam się, Dereszowska naprawdę fajnie zagrała. Całą reszta, łącznie z fabułą - słabo.

ocenił(a) film na 6
Mereth

coz to normalne w polskim kinie

ocenił(a) film na 3
sador1991

Gra Lindy nie była żałosna. ŻAŁOSNYM posunięciem była jego decyzja o wzięciu udziału w tym filmie. Jaką rolę dostał wszyscy widzieli, nie potrzebnie pchał się w ten kicz. Faktycznie Dereszowska uratowała ten film, 4/10.

ocenił(a) film na 2
brk91

Dokładnie, Linda nie nadaje się do takich ckliwych filmów. Co do Dereszowskiej również się zgodzę. Sam film może arcydziełem nie jest, fabuła jest jasna po 5 minutach ale na pewno jest ciekawszy od 'śniadania do łóżka', który włączyłam przed tym ...

ocenił(a) film na 6
milk_shake

Sniadanie... jest słabe

ocenił(a) film na 6
milk_shake

Randka w ciemno ma parę dobrych scen jak Szyc udaje że jest nieśmiały albo jak Dereszowska dopieprza Zamachowskiemu.Komedia może nie jest wybitna jednak lepsza od Nie kłam kochanie czy Wszystko albo nic

sador1991

Linda jak Linda,nie popisał się,to fakt... Ale sama fabuła filmu była denna. Moment gdzie Majka nagle się ocknęła i już wiedziała,że to właśnie Kube kocha - bezcenny. Śmiałam się już wtedy z samej naiwności tego filmu. Maciąg mnie bardzo irytowała natomiast Dereszowska to jedyny chyba blask w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
verey

Maciag jest beznadziejna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones