PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716162}

Pustynne piekło

Heatstroke
4,7 1 775
ocen
4,7 10 1 1775
Pustynne piekło
powrót do forum filmu Pustynne piekło

... a obecna ocena jest zdecydowanie zaniżona . Fakt , że autorzy chyba zapatrzyli się na seriale , zwłaszcza familijne , gdyż sporą część filmu - przeszło pół godziny , zajmują jakieś scenki bez sensu , dyskutowanie , fochy nastoletniej bohaterki itp . Wkurzało mnie również podczas oglądania nielogiczne zachowanie i brak umiejętności survivalowych u osoby , która jest niby członkiem ekipy udzielającej pomocy w katastrofach . No i proste błędy - uciekając np chowa się za byle krzaczkiem ubrana w białą suknie i bluzkę , aż bije po oczach , i nikt jej nie zauważa ... Potencjał był na coś lepszego , wyszło jak wyszło , niekoniecznie dlatego że film miał z pewnością niski budżet , ale z powodu niedopracowania szczegółów . Na plus zaliczam scenerię oraz to że film kręcono w opuszczonych osadach , gdzie nawet murzyna nie zobaczysz ...

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Aha , w filmie zagrała dziecięca aktorka " Gry o tron " grająca Aryę Stark , poszło jej całkiem nieźle .

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Dokladnie, film sredniak ale dalo sie obejrzec i to nawet calkiem milo... Chociaz najbardziej denerwowala mnie reakcja tej nastolatki, naiwna i glupiutka - przez caly film bylam wsciekla i na miejscu Rosjanki, zostawilabym ja z tymi facetami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones