PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201597}
8,1 286
ocen
8,1 10 1 286
Punk's Not Dead
powrót do forum filmu Punk's Not Dead

jeszcze nosi irokezy glany itp.?

fanka_30stm

Ja nie noszę :P Ale wiele osób w mojej szkole nosi glany :) Irokezy chyba nie są już modne, chociaż nie wiem...

Bonnie_filmweb

Na Woodstocku irokezy są modne ;) Dopiero tam obaczyłam, jak dużo jest jeszcze punków, bo tak na mieście się już tego nie spotyka za często...

Rybka1996

Warto jednak pamiętać, że punk to ideologia - więc ktoś może się ubierać normalnie, ale mentalnie być punkiem :)

ocenił(a) film na 8
Bonnie_filmweb

Moda punkowa już nie szokuje i nie dźga w oczy tak jak kiedyś i nie sądzę by była niezbędna do bycia punkiem. Dzisiaj dobry t-shirt wystarczy. Ważne żeby cały czas pamiętać o punkowych ideałach, wprowadzać je w życie i wyciągnąć dobrą lekcję z kilku dekad tej muzyki. Kto punkiem był ten już punkiem pozostaje, z ubrań się wyrasta, ze sposobu myślenia nie.

Bonnie_filmweb

"Ideologię w sercu noś, a nie na koszulce" nie wiem, kto to powiedział (być może nikt), ale w internetach znalazłam. Irokeza nie noszę, ale glany, portki w szkocką kratę i skórę mam!

fanka_30stm

Ja irokeza nie noszę, ale od ponad trzynastu lat denerwuję moich protoplastów tym, że nadal nie zrezygnowałem z glanów, suwaków, agrafek i skóry. Żałuję, że te elementy image'u noszą już tylko nieliczni...

Skandal

I tak trzymaj !

fanka_30stm

I taki mam zamiar, aż do zgonu. Przedtem jednak chciałbym zarazić tą muzyką i subkulturą mego siostrzeńca, ma póki co dwa latka, ale podoba mu się jak wujek śpiewa piosenki Dezertera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones