PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201597}
8,1 286
ocen
8,1 10 1 286
Punk's Not Dead
powrót do forum filmu Punk's Not Dead


JASNE żE PUNKOWE JEżELI BRAć SłOWO PUNK W TłUMACZNIU DOSłOWNYM CZYLI
śMIEć TO GREEN DAY I MCR Są JAK NAJBARDZIEJ PUNKOWE

REżYSER FILMU JAK WIDAć NIE MA żADNEGO POJęCIA O PUNKU SKORO KOłO thE EXPLOITED I DEAD KENNEDYS STAWIA COS CO ZASłGUJUE NA MIANO EMO SHITA.

JEżELI KTOś STAWIA SOBIE IROKEZA I FARBUJE WłOSY NIE ZNACZY żE MOZNA ZALICZYC GO DO PUNKOWEGO KLASYKA SORY.


CAPS LOOK JEST TU PO TO ABY WYOLBRZYMIC JAK BARDZO NIE ZGADZAM SIE Z TYM FILMEM

ocenił(a) film na 10
VAn_DAmus

Green Day to najlepszy zespół jaki mógł powstac na tym niezrozumiałym i chamskim świecie !!! To własnie Green obok rówiez świetnego zespołu The Offspring przypomieli światu o punk-rocku i wspamiałe lata 90-siate, wtedy było inaczej, choc nie byly to juz czasy lat 70-siatych gdzie kształtował sie punk. Ludzie nie wiedzą praktycznie nic o zespole , słyszeli moze jedna piosenke, a wyrazaja zdanie takie jak powyższe. . . Zespoły jak Green Day i Offspring zaczynały grac jak wiekszosci osób wypowiadajacych sie nie było na swiecie, oni zaczynali praktycznie od niczego, nie co teraz gwiazdki, gdzie wiekszosci rodzice funduja kariere ( nie mówie o wszystkich bo jest naprawde wiele dobrych muzyków z pasją pracujacych na kariere). A że odniesli sukces?? co z tego wszyscy im to zarzucja, ale jesli by nie odniesli sukcesu nie usłyszelibysmy ich muzyki, moim zdaniem te zaespoły zasłurzyły w pełni na sukces- grajace od lat 70 az w 90. Obecnie bywa róznie ale kazdemu trzeba dac szanse. Mam nadzieje ze zanim ktos skresli cały zespół najpierw pomysli . . . Film naprawde dobry i zgadzam sie z nim.

Brenda_89

napisala osoba która ma nick Avrilka666 i avatar z wokalistą Green Day'a, o losie...

kazalagupagu

radze obejrzec film "punk attitude" i "skinhead attitude" naprawde warto. bo widze ze niektore osoby nie maja o niczym pojecia a nie chce mi sie tlumaczyc :-)

Brenda_89

My Chemical Romance to emowate dno, tu się zgodzę. Jednak Green Day przekonał mnie do siebie świetnym albumem American Idiot. Potem sięgnąłem do przeszłości tej kapeli, i bardzo spodobało mi się Dookie. To naprawdę zacny zespół punkowy.
Ich nowa płyta również może być całkiem niezła, tu małe promo:
http://www.greenday.com/splash_black.php?accesscheck=%2Flogin_check.php

VAn_DAmus

Lol Green Day powstał w 1987 wtedy ludzie nie wiedzieli co to nawet jest emo... Nowy styl emo który teraz sobie wszyscy wyobrażają i muzyka emotowata zaczęła powstawać od 2000 roku... 13 lat różnicy... zastanów się zanim coś napiszesz...

VAn_DAmus

widzę, ze dzieci dopadły klawiaturke w łapki i zaczynają pisać wywody jakimi to świetnymi znawcami muzyki są... a gówno prawda, każdy szanowany fan muzyki wie, ze nie ma takiego gatunku muzycznego jak EMO...co to kurwa za rodzaj muzyki? Emo? o ile wiem emo to tylko subkultura a nie gatunek muzyczny. zespoły nazywane mianem emo zazwyczaj graja post - hardcore, a z tego co wiem to mcr do tego gatunku na pewno się nie zalicza, wiec darujcie sobie i idźcie wyżalać się gdzieś indziej znawcy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones