PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31121}

Ptasznik z Alcatraz

Birdman of Alcatraz
7,9 3 485
ocen
7,9 10 1 3485
7,0 3
oceny krytyków
Ptasznik z Alcatraz
powrót do forum filmu Ptasznik z Alcatraz

nie rozumiem...

ocenił(a) film na 10

Dziwie się, że jako pierwsza umieszczam tu komentarz. To piękny film...czyżby aż tak mało osób go oglądało, czy waszym zdaniem nie ma czego komentować. W każdym razie polecam go wszystkim...no może nie tym, którzy mają zbyt miękkie serducho.

ocenił(a) film na 7
heroine

Nie puszczają go zbyt często, może dlatego, ale na pewno obejrzę jak będzie gdzieś kiedyś leciał.

ocenił(a) film na 10
heroine

film jest naprawdę fenomenalny. pamiętam jak go oglądałem jakieś 9,10 lat temu ,leciał na jedynce w wakacje koło drugiej( dziwne ,że taki film o takiej godzinie i to w wakacje?). miałem w tedy jakieś 15 lat , ale film mi się bardzo ale to bardzo podobał, zdecydowanie jeden z lepszych jakie widziałem. ma niepowtarzalny klimat, a poza tym jest czarno biały co też jest fajne. naprawdę polecam.

ocenił(a) film na 10
heroine

Zgadzam sie z Wami. Film fantastyczny.
I rzeczywiście był emitowany około 10 lat temu na 1ce lub 2ce pamiętam :P.

ocenił(a) film na 10
heroine

Niesamowity film... co tu dużo pisać ....10/10

użytkownik usunięty
MartineS__

a ja końca nie widziałem....

użytkownik usunięty
heroine

super film, pamiętam go z tv,szkoda ze nie ma do niego napisów :((

ocenił(a) film na 8

Są napisy np. do wersji "Sirius share" :)

a ja właśnie zafascynowałam się historią tego więzienia i ściagam ten film i jeszcze jeden "ucieczka z alcatraz" w kazdym razie napisy sa :)

ocenił(a) film na 9
heroine

Sam zapomniałem o tym filmie, choć rzadko mi się zdarza nie pamiętać tak fenomenalnych postaci, jak ten człowiek, który przekuł bezproduktywny, więzienny czas w coś tak ciekawego i fascynującego. Pamiętam, był kiedyś taki cykl w TVP 1, chyba nosił nazwę "W starym kinie", emitowany był w niedzielę, zaraz po bloku dziecięcym. Najprawdopodobniej znam ten film właśnie z tego cyklu.

ocenił(a) film na 10
heroine

Polecam wszystkim szczerze.

heroine

Właśnie obejrzałem po raz pierwszy na Amazonie, którego swoją drogą 18 lat temu na pewno nie było. Bardzo mi się podobał. Wciągnął  mnie jak cholera.Prześciga niejeden współczesny "hicior". Powiedziałbym, że to film z duszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones