PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796777}
4,7 965
ocen
4,7 10 1 965
Psychopatyczna eks
powrót do forum filmu Psychopatyczna eks

Isabelle

ocenił(a) film na 5

Czy rzeczywiście Isabelle była taka zła? Trochę mi jej było szkoda w końcówce filmu jak została wykorzystana jej przeszłość do tego by ją zgnoić i zabić na końcu. Miała obsesję na punkcie Tylera ale pewnej granicy nie przekraczała (może poza kotem) i wydaje mi się, że padła ofiarą przebiegłego planu Kary. To Kara nie radziła sobie z zażyłą przeszłością swojego narzeczonego i Isabelle. Wymyśliła podły plan pozbycia się jej. I koniec końców wg mnie była gorszą postacią niż pogubiona emocjonalnie Isabelle. Szkoda że na końcu nie odkryto że Kara wszystko ustawiła. Ja rozumiem zazdrość ale żeby posuwać się do takiego czynu przy okazji siebie narażając no to chore jakieś.

tenisistka1

Jak według Ciebie Kara to ustawiła? Bo chyba coś przeoczyłam ;)

kindofvibe

Na samym końcu Kara rozmawia z Laurą(murzynka,która z córką zamieszkała w domu rodziców) o usunięciu ogłoszenia "Przyjdź i mnie zgwałć" i czy warto było tak się narażać.
Natomiast zabójstwo kota to sam nie wiem - Tyler pojechał do Isabelle i ta była mocno zdziwiona pytaniem o utopienie stworzenia. Postawiłbym na Karę, która nie bała się dać takiego ogłoszenia - przecież 2 razy uniknęła gwałtu. Więc żadnym aniołkiem tak, jak mamy to pokazane w filmie nie była...

pawelk1504

Ona naprawdę byla szalona. Szkoda mi tej Isabelle.

tenisistka1

Oczywiście!! Isabel była niegroźna. Ot, zafiksowana na punkcie exa. Tytuł celowo zwodniczy bo ma nas od razu ukierunkować negatywnie w stosunku do niej. Kara była niebezpieczna. Do tego stopnia, że ryzykowała gwałtem aby tylko jeszcze bardziej pogrążyć dziewczynę. Ta czarnoskóra dostała mieszkanie opłacone do końca roku, ponieważ taki był układ z Karą.

ocenił(a) film na 6
masachiko

No ok,ale ta ex też taka święta nie była,skoro na koniec z siekierą wpadła bez zapowiedzi,powybijała szyby w drzwiach żeby dostać się do domu.Gdyby Kara nie miała pistoletu i się nim nie broniła,a na czas by nie przyszedł Tyler,to też nie wiadomo jakby to się skończyło.............................Jak dla mnie fajny,ciekawy film,średnia jest za niska tu na FW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones