PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 808
ocen
6,4 10 1 29808
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

Typowy średniak.Przypomina mi trochę miasto złodziei.Tam też twórcy usilnie próbowali stworzyć inteligentne kino akcji."Psy mafii" to kiepski scenariusz z kiepsko zaaranżowanymi scenami akcji(prawdopodobnie zabrakło budżetu).Jestem nieco zdezorientowany.Słaby film a cała plejada gwiazd.Jak do tego doszło? Nie mam pojęcia w każdym razie zawód straszny.Szkoda bo zwiastun wiele obiecywał i naprawdę długo czekałem.Po powrocie z kina zarzuciłem sobie kolejny raz gorączkę Michaela Manna. Coś pięknego.

ocenił(a) film na 3
Zodiak

Chcesz się zamienić na konta? Masz fajną nazwę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Masz jakiś fetysz głów?

Gyp

Tak, uwielbiam film "Łowcy głów"...:-)

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Zaczynam się bać, proszę do mnie nie pisać

Gyp

Szkoda pisać...:-(

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Proszę mnie zostawić w spokoju

Gyp

Ja tylko grzecznie odpisuje, tego wymaga kultura i zostawiam...:-)

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Dziękuję

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

PROSZĘ DO MNIE NIE PISAĆ

Gyp

Proszę obejrzeć sobie "Misery", to jest thriller z jajami...:-)

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Widziałem Misery, to thriller z wargami sromowymi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Proszę do mnie nie pisać!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Proszę do mnie nie pisać!!

Gyp

Do mnie też...:-)

ocenił(a) film na 4
Zodiak

No dokładnie,ten film to jedna wielka porażka,w żadnym ale to żadnym aspekcie się nie broni.Mimo,ze lubię bardzo takie klimaty to ten sili się na coś "wielkiego"ale to jedno wielkie gówno....

aronn

Faktycznie lubisz takie klimaty, niech o tym zaświadczy klasyk jak "Szklana pułapka", posikałem się ze śmiechu...:P

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Ale co ma jedno z drugim?Ogladam filmy prawie z każdego gatunku.Takim klasykiem jest już Dzień próby poźniej powstało,wiele,wiele innych filmow zrobionych w podobnym klimacie i wszystkie są lepsze od tego gówna a w szczególności francuskie.

aronn

Francuskie kino sensacyjne kuleje kolego od wielu lat, jedyny dobry film jaki ostatnio widziałem to "Marsylski łącznik"...:-(

aronn

P.S. wcześniej byli tylko "Żołnierze mafii", tak niestety same średniaki...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

No te dwa dobre rzeczywiście i jeszcze kilka innych :P

aronn

Inne to są jak pisałem średniaki, nawet "22 kule" z Reno...:-(

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

MR 73,Gang Story,

aronn

Może i dobre, ale nie rewelacyjne...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

A kto mówił,że rewelacyjne ale lepsze od Trypla 9

aronn

Może i lepsze bo mają lepszy klimat, ale ten film też ma swój i nie jest taki zły...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Historia mega słabo angażuje a postacie nie przekonywujące,wisienką na torcie Winslet i Harrelson.

aronn

Dla mnie bardziej Ejiofor i Affleck, historia nie wciąga bo jest prosta, ale to klimat filmu nadrabia braki fabularne i nie jest źle...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Policjanci robią skok biorą trochę kasy dla niepoznaki a tak naprawdę interesuje ich jedna kasetka tylko i tylko tą zabierają zamiast dla niepoznaki zabrać kilka innych a poźniej jeden z nich jeszcze wchodzi na komisariat z upier dolonym butem(po akcji na autostradzie z wielkim WTF) zamiast wcześniej całe swoje łachy spalić.

aronn

Bo policjanci to nie zawsze są żołnierze ze specjalnych jednostek wojskowych, ale zwykli cywile, którzy po szkoleniu dostają się do policji. Za to panowie z Blackwater dali radę i tyle...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Bez przesady,nawet słabo rozgarnięty cywil wie,zeby po skoku spalić ubranie.Oprócz tego cała ściana kasetek a oni wyjmuja tylko jedna i żeby zamaskować,to biorą również kasę a ten detektyw(Harrelson)myśli,myśli i wpada na genialny trop:"oni chcieli tylko faktycznie ukraśc to co jest w tej jednej kasetce",do k..nędzy każdy debil by doszedł do takich wniosków!

aronn

Policjanci dali ciała, wszedł na komendę bo nie spalił ciuchów z ubrudzoną od farby nogawką spodni. Drugi narkoman daje ciała bo przychodzi do pubu i kłóci się z nim o to kto zabije innego policjanta. Jeden, który robi w jajo żołnierza z Blackwater też ma wyszkolenie wojskowe, patrz zdjęcie w jakieś tam randze wojskowej w Marynarce Wojennej. Kasetkę wzięli którą chcieli zabrać, plus mieli zabrać inną, ale narkoman łaszczy się na kasę i bierze z kasą, jest taki skuty albo głupi, że nie wie iż w niej znajduje się kasa z farbą. Słabo oglądałeś film kolego, pewnie wynudził Cię i nie poczułeś klimatu, ale ja osobiście tego typu filmy łykam np. ostatnio kapitalne "Sicario"..:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

No wiadomo,Sicario zajebiste.Wracając do filmu,rezyser generalnie sknocił film bo całą historię pokazał mało przejrzyście jak dla mnie.

aronn

Bo to film dla minimum osób, które widziały "Drogę" i "Gangstera" i lubią takie mocne, męskie kino, ewentualnie dla ludzi kumających o co chodzi jak ja, czytaj fana militariów i innych...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Weź do mnie nie pisz jak do jakiegoś fana komedyjek romantycznych bo sam lubię takie kino jak:Droga i Gangster(oba oceniłem wysoko).I atakując innych użytkowników pisząc do nich,że ocenili dany film bardzo wysoko z innego gatunku to gówno sie znają na sensacjach a przecież to żaden wyznacznik,albo dany film w swoim gatunku jest dobry albo nie.Dostałeś w Tryplu 9 jakiś tam klimat,troche brutalności(aby było cool)i kilku kolesi twardzieli i juz łykasz to jak pelikan :P

aronn

Inaczej do tego podchodzę np do zagadnienia taktycznego i wyszkolenia żołnierzy Blackwater, może i faktycznie oceniłem film wyżej niż normalnie bo zajarałem się nowymi Glockami 19-stkami i nożami CRKT Outrage, ale po prostu lubię broń...:-)

aronn

P.S. co nie zmienia faktu, że dałem mu mocną siódemkę, czytaj dobry i dla mnie zasługuje na minimum słabą szóstkę, czytaj niezły...:-(

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

kasetke wzieli jedną, a kase luzem razem do torby

Logan87

Co nie zmienia faktu, że w niej była farba i dali ciała...:-)

aronn

P.S. po paru scenach napadu na bank i scenie na autostradzie, wiedziałem, że paru to amatorzy i dwóch ma wyszkolenie wojskowe, więc spoko, może to nie są filmy dla każdego?...:-(

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Po napadzie palisz własne ubranie,każdy to wie a na pewno juz policjant no ale on zjawia się na służbie z upier dolonym butem od farby.Ten film w wielu aspektach zawodzi.

aronn

Policjanci nie mają przeszkolenia taktycznego jakiego uczą w wojsku, ale faktycznie trochę to nielogiczne...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Przeciez ja piszę o spaleniu ubrania a nie o przeszkoleniu taktycznym.

aronn

Buty to też część garderoby, może nie zostają na nim ślady dna, ale to był poważny błąd i tyle...:-)

aronn

P.S. przeszkolenie taktyczne w wojsku, poza kamuflażem oczywiście, mówi o paleniu całej garderoby, w tym też butów, by nie zostawiać śladów...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

To prawie każdy "debil"wie co trzeba po napadzie zrobić a na pewno nie trzeba mieć przeszkolenia taktycznego.

aronn

Przeszkolenie taktyczne to odpowiednie planowanie działań strategicznych, niezauważenie buta umazanego farbą po napadzie to wynik stressu, tak samo jak scena po zabójstwie bandziora w knajpie. Policjanci to nie są żołnierze i tyle w temacie ode mnie...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones