PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 808
ocen
6,4 10 1 29808
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

Gdy tylko przymkniemy oko na tłumaczenie "Triple 9" i podejdziemy do filmu bez wymagań to czeka nas naprawdę duże zaskoczenie !

Pomimo obsady oraz reżysera którego lubię to z jakiegoś powodu czułem że ten film będzie słaby - nic z tych rzeczy. Każdy aktor może poza Winslet która nie jest w 100% dopasowana tutaj dał radę, Ejiofor wypadł najlepiej moim zdaniem. Wielki plus że mimo tylu znanych aktorów nie ma tutaj większych rozczarowań.

Największym plusem filmu jak dla mnie jest jego ciężki, mroczny klimat. Od dawna czekałem na film akcji w którym nie ma skakania typu parkour, mnóstwa CGI itd. Ten film na szczęście jest dokładnie tym co chciałem obejrzeć, wydaje się prawdziwy a jeśli dołożymy do tego jego wizualność, jego klimat to w moim odczuciu otrzymujemy naprawdę dobre męskie kino.

Polecam szczególnie osobom który lubią klimat skorumpowanych glin - "Dzień Próby" , "Gliniarze z Brooklynu" itd.

Zapraszam również do obejrzenia mojej video-recenzji:
https://youtu.be/nQ2TvwhxxDQ

użytkownik usunięty
TheUndertaker

po zdjeciach i krotkim trailerze poszlabym TYLKO dla Winslet. jest tutaj boska. (takie zboczenie estetyczne ;) )

Przyznaję rację :D

ocenił(a) film na 6
TheUndertaker

Fajna recenzja, sub poleciał.

Masz rację z tym klimatem, dobrze się to oglądało. Gdyby nie było tego mroku film totalnie nie miałby takiego uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones