PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833388}

Przyjaciel domu

Our Friend
6,9 1 688
ocen
6,9 10 1 1688
Przyjaciel domu
powrót do forum filmu Przyjaciel domu

Piękny film o prawdziwej przyjażni,miłości,przebaczeniu,walce z chorobą i o umieraniu.Dawnp nie widziałem tak dobrego dramatu obyczajowego - super mi się to oglądało.Film bardzo dobrze zagrany przez całą trójkę głównych bohaterów z bardzo dobrze napisanymi dialogami - przyjemnie się tego słuchało.Jest w tym filmie i miejsce na szczere wzruszenie i jest też miejsce na ciepły humor - można uronić łezkę i można się kilka razy szczerze uśmiechnąć.Do tego dodajmy sympatyczną parę głównych bohaterów między którymi czuć tą filmową więż i miłość - dawno nie widziałem tak dobrego i naturalnego wątku miłosnego w kinie - ja im kibicowałem przez cały seans.Kilka scen jest naprawdę świetnych - jak ta na pikniku,ta z Teresą pod namiotem czy super scena pożegnania z przyjacielem na końcu.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

To prawda :-)

ocenił(a) film na 9
kleju30

Film zwala z nóg i wyciska łzy. Jak zwykle wiele osób krytykuje Caseya Afflecka, twierdząc że gra drewnianie (chyba mając w głowie jego brata...).
Mam wrażenie, że trzeba go przeżyć, nie oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones