PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35153}

Przygody Kubusia Puchatka

The Many Adventures of Winnie the Pooh
7,8 20 638
ocen
7,8 10 1 20638
8,0 7
ocen krytyków
Przygody Kubusia Puchatka
powrót do forum filmu Przygody Kubusia Puchatka

Uwielbiam te bajeczki. Ryczałam w niebogłosy, jak Królik rozstawał się z ptaszkiem, którego wcześniej przygarnął..... to jest poprostu koffane, najkoffańse :) a swoją drogą baaaaaardzo fajna książka (Chatka Puchatka). Polecam też Tao Kubusia Puchatka tym, którzy nie czytali :)

ocenił(a) film na 10
soureen

Mimo, iż stary facet ze mnie, to Kubuś i tak mnie wzrusza. Tyle ludzi się na tym wychowało... Ta bajka wyrabiała u dzieci same najlepsze cechy... Nie to co teraz jakieś Pokemony i inny tym podobny szajs...

soureen

Może to kogoś dziwić, ale nigdy nie lubiłam Kubusia Puchatka. Nawet, gdy byłam mała. Uważałam go wówczas za niezdarnego i jakiegoś głupkowatego. Bo np. gdy razem z prosiaczkiem tropili się po własnych śladach, to nie byłam w stanie tego wytrzymać (musiałam zmieniać kanał telewizyjny).
Jedyną postacią którą lubiłam był Kłapouchy (ten osiołek) poniewąz było mi go żal gdy odpadał mu ogon lub rozwalał się dom

ocenił(a) film na 9
shii7

ja tez naj lubie klapouszka ale ogolnie lubie calego kubusia puchatka do szkoly na okladki ksiazek zawsze kupuje sobie naklejki z kubusia xD teraz w gimnazjum tez sonie kupilam xDD

ocenił(a) film na 9
shii7

Puchatek był głupiutki i naiwny i m.in. na tym polegał jego urok. ;) Był przy tym taki niewinny i pozytywnie nastawiony do życia i do wszystkiego. Wiele dzieci jest takich jak on - zresztą A. A. Milne napisał książkę na podstawie obserwacji zabaw własnego synka.

Ja lubiłem praktycznie wszystkie postacie z "Puchatka", choć chyba najwięcej do fabuły wnosił nadpobudliwy Tygrysek.

ocenił(a) film na 8
soureen

Pamiętam ten odcinek... Miałam go na kasecie nagranego i również za każdym razem albo ryczałam albo przewijałam... :)

ocenił(a) film na 7
soureen

fajna bajeczka tylko co robi w TOP 500

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones