PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35153}

Przygody Kubusia Puchatka

The Many Adventures of Winnie the Pooh
7,8 20 639
ocen
7,8 10 1 20639
8,0 7
ocen krytyków
Przygody Kubusia Puchatka
powrót do forum filmu Przygody Kubusia Puchatka

Aktor, który od samego początku w każdej disneyowskiej produkcji z Puchatkiem podkładał głos Królikowi. Zmarł 25 kwietnia 2011 roku.
[*]

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

Szkoda strasznie lubiałam jak podkładał głosy.

DISNEYMANIAK

To straszne... :-( I kto teraz będzie dubbingował Królika?! :,,-(

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

:'( żegnaj króliku, lubiłam tę postać i jej głos. Zawsze mnie rozśmieszał. (Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!)

ocenił(a) film na 10
DISNEYMANIAK

O nie ! :( To już nie będzie ta sama bajka ! :(((((

alexa_b

Bajka się skończyła ....

ocenił(a) film na 9
DISNEYMANIAK

Uwielbiałem jego głos, zarówno jako Królika, jak i Asteriksa.

Trojden

Ja oprócz tego uwielbiam gdy podkładał głos Palpatinowi w sadze gwiezdnych wojen.

ocenił(a) film na 9
lol_24

A podkładał? Oglądałem wersje z napisami (i - starą trylogię - z lektorem). Nie lubię filmów aktorskich z dubbingiem, a zwłaszcza "Gwiezdne Wojny" w takiej wersji to musi być profanacja. Jamesa Earla Jonesa jako Vadera nikt nie zastąpi, a McDiarmid też był świetny jako Imperator.

Trojden

Wiesz, tak w zasadzie później Ryszard Nawrocki w Asterixie użyczał głosu Panoramixowi, ale to już nie był to samo co w tych starszych filmach...

ocenił(a) film na 9
lol_24

No tak, dla mnie Panoramiks już zawsze pozostanie animowaną postacią z głosem Henryka Łapińskiego. W ogóle z aktorskich filmów o Asteriksie lubię tylko "Misja Kleopatra" - tylko ta jest zabawna, pozostałe filmy ssą. Animowane lepsze.

Trojden

Wiesz że Henryk Łapiński, oprócz Panoramiksa, użyczał też głosu w starej wersji dubbingu Asterix kontra Cezar, ale pod nazwą Asterix i niespodzianka dla Cezara, tam użyczał głosu temu co porwał Falbale i Tragikomixa. A oprócz tego w filmie Asterix kontra Cezar użyczał głosu jednemu z tych związanych druidów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones