PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 322
oceny
7,4 10 1 31322
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

beczalem ze smiechu!!!! film dla widzow ponizej 9 roku zycia!!!!

bronek_k3

Śmierdzi brakiem empatii.
Pisząc o widzach poniżej dziewiątego roku życia masz chyba na myśli siebie ? Bo żadna osoba powyżej tej 'magicznej granicy' w ten sposób zdań nie konstruuje.

ocenił(a) film na 10
bronek_k3

Takie komentarze piszą osoby bez uczuć. Jak można polecać taki film dzieciom poniżej 9 roku życia? Co? Masz 10? Heh. Film godny polecenia, na żadnym się tak nie wzruszyłem.. historia jest piękna, mimo, że to psy.. ale to zwierzeta mają największy dar wzruszania w filmach...

ocenił(a) film na 7
bronek_k3

Ale czego się spodziewać, po użytkowniku dla którego "Moda na sukces" nie jest gniotem ;P
Film fantastyczny

ocenił(a) film na 10
bronek_k3

Bronek za takie komentarze powinienes przestac wystawiac posty, ktore nie pasuja tu do srodowiska, jakie ty kino widzisz czlowieku????

ocenił(a) film na 10
bronek_k3

ech, Bronek..dla "Dr House'a" dajesz 1, a dla "American Pie" 10...nie wypowiadaj się na na temat mądrych filmów, bo przecież i tak nie jesteś w stanie ich zrozumieć...

ocenił(a) film na 8
bronek_k3

Gdyby ten film był dla widzów poniżej 9 roku życia to zwierzęta przemawiałyby ludzkim głosem. Tutaj tak nie jest. Może pomyliłeś filmy?

bronek_k3

bronek do BRONY!!!

pisanie postów zostaw dla posiadaczy mózgu

ocenił(a) film na 10
bronek_k3

Popieram!!!!
Taki komentarz świadczy o kompletnym braku uczucia......zwierzęta przecież też mają uczucia tak jak ludzie;/Ten film jest na faktach autentycznych więc jak można sie z tego śmiać;/Nikt nie każe nikomu płakać ,ale choćby okazać trochę uczucia;/

ocenił(a) film na 1
szyszka2257

"...na faktach autentycznych..." brawo za ogarnięcie!!!buhahahah

bronek_k3

normalnie to chyba cie w dzieciństwie psy w dupsztala je...ły i teraz masz tam odGNIOTy - to by tłumaczyło twój uraz do psów i tego filmu:pp

ocenił(a) film na 9
bronek_k3

Ten człowiek takim komentarzem nawet nie jest w stanie kogoś obrazić bo z wypowiedzi wynika ze za cwany to on nie jest hehe

a tak szczerze mówiąc to mam więcej niz 9 lat i naprawde płakałam na filmie....a filmy chyba po to są zeby wzbudzać emocje!!!!

Po tytule i opisie nie spodziewałam sie tak wzruszającego filmu ......... a tu prosze :)

SUPER...POLECAM!!!!!!!!!!!

iskierka115

Film WYMIATA pokazuje prawdziwe wartości

ocenił(a) film na 9
Psyhe

Jak dla mnie genialny, nie spodziewałem się czegoś takiego. Zaskoczenie jak najbardziej pozytywne:D

Pregier

A ja uwielbiam psy , sam mam husky

Które inteligencja znacznie przewyższają Bronka:0
buhahahha..

Zastrzelcie Bronka!!!!!!!!!!! to kretyn którego tata w dzieciństwie molestował strasząc pewnie wsiekłym amstaffem ..stąd jego chora osobowość

ocenił(a) film na 6
totall

Gniotem, ale to nie film jest, a ty bronku.

ocenił(a) film na 5
bronek_k3

właśnie oglądałem, pieski były słodkie i naprawdę zależało mi na ich losie, bardzo bałem się o tą ranną w nogę sukę, myślałem, że już nie żyje :( Na szczęście wszystko się w miarę skończyło :) Wystawiłem 5/10 bo film jest naprawdę OK, trochę kulała fabuła i gra aktorska, ale pieski nadrabiały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones