PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002127}

Przez moje okno

A través de mi ventana
5,4 9 167
ocen
5,4 10 1 9167
Przez moje okno
powrót do forum filmu Przez moje okno

Scena bójki Pana z różowymi włosami i głównego bohatera to hit. Po jednym uderzeniu w miarę napakowany typ odlatuje praktycznie na środek basenu po czym wstaje, potyka się o własne nogi i wpada do wody z chlorem której głębokość można porównać do kałuży... Dużo lepiej by to wyglądało jakby został wepchnięty do części basenu w której już była woda.Zresztą takich dziwnych naciąganych scen których można było uniknąć jest cała masa w tym filmie

Monik__3

o, to taki Mortal Kompot :p

Monik__3

Chyba nie zrozumiałeś czym jest wstrząs anafilaktyczny... a to czy ktoś ma różowe włosy czy nie, nie czyni z niego sieroty, która nie potrafi się obronić czy zaatakować.

magdaxd

A ty chyba nie do końca zrozumiałaś mój komentarz. Chodziło mi o to że sama scena wyglądała komicznie przez te nienaturalne upadki bohatera. Wiem, że woda była z chlorem co nawet podkreśliłam w komentarzu (choć może niepotrzebnie wspominałam o jej głębokości). Moim zdaniem lepiej by to wyglądało gdyby typ wpadł od razu do części z wodą. A o różowych włosach wspomniałam przez moją słabą pamięć do imion.
Proponuję trochę więcej dystansu bo widzę, że odpowiadasz na większość niepochlebnych komentarzy, a przecież to tylko luźny film dla nastolatek jak sama napisałaś.

Monik__3

Piszę, bo mogę...ot, filozofia.

Pośliznął się na kaflach w eleganckich butach...no nieprawdopodobne

magdaxd

Co nie

Monik__3

Nie co...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones